Do redakcji serwisu informacyjnego “24 Godziny” dołączyła Magdalena Gwóźdź-Pallokat. Po raz pierwszy na antenie pojawiła się już 30 września, by wraz z zespołem zrobić niespodziankę Joannie Dunikowskiej, która wkrótce zostanie mamą i na najbliższe miesiące żegna się z programem.

Sprawdź ofertę kanału Nowa TV w PROGRAMIE TV

30 września “24 Godziny” miały nietypowy przebieg. Redakcja programu przygotowała uroczyste pożegnanie Joanny Dunikowskiej, która z powodu macierzyństwa na jakiś czas znika z anteny. Widzowie sobotniego wydania “24 Godzin” mogli zobaczyć, jak koledzy żegnają Joannę i witają Magdę. Nie obyło się bez wzruszeń. Joanna otrzymała od Jarosława Kulczyckiego kwiaty a Magdalena zadebiutowała na antenie Nowej TV, zapowiadając specjalny materiał z Joanną w roli głównej.

Magdalena Gwóźdź-Pallokat współpracowała już Nową TV jako korespondentka z Berlina. – Bardzo cieszę się, że dołączam do zespołu programu “24 Godziny”. Nie wiem, czy gdziekolwiek indziej istnieje redakcja, w której jest tyle dobrej energii, świetnych pomysłów i wspaniałych ludzi – mówi dziennikarka.

W latach 2009-2016 Magdalena Gwóźdź-Pallokat związana była z TVP2 i TVP Info. Prowadziła “Panoramę Dnia”, “Panoramę Kraj”, “Panoramę Flesz”, pasmo poranne w TVP Info, programy “Reporter Polski” i “Co słychać sąsiedzie” (koprodukcja TVP, MDR i Deutsche Welle). W 2016 roku została nominowana do Polsko-Niemieckiej Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego za film “Uczcie się Polski. Opozycja w NRD i Solidarność” (koprodukcja z Deutsche Welle).

Źródło: Grupa ZPR Media