Październikowa oferta Nickelodeon

Victoria u progu sławy, nowy sezon Winx oraz halloweenowy weekend, w którym chłopcy z Big Time Rush wcielą się w role potworów, a bohaterowie innych seriali znajdą się w strasznych tarapatach – to wszystko już w październiku tylko na kanale Nickelodeon.

Victoria znaczy zwycięstwo – „Platynowe zwycięstwo”
W specjalnym odcinku serialu „Victoria znaczy zwycięstwo” Tori, główna bohaterka, wygrywa konkurs talentów i w nagrodę ma zaśpiewać na ceremonii „Platinium Music Awards”. Taka szansa na pewno pomoże dziewczynie w karierze, jednak Tori szybko orientuje się, że ktoś chce stanąć jej na drodze. Producent Mason Thornesmith i jego ekipa zamierzają zmienić wygląd i osobowość Tori, która ma się zacząć zachowywać jak rozkapryszona diva. Podstępny producent chce również, by pomysł na przemianę piosenkarki był owiany tajemnicą.
Czy wyścig do sławy sprawi, że Tori straci rodzinę i przyjaciół?
Premiera: niedziela, 14 października, godzina 18:55
Powtórka: sobota, 20 października, godzina 12:30

„Winx”
„Winx” to magiczna opowieść o przygodach Bloom i jej przyjaciółek, które jednocześnie żyją w magicznej krainie i na Ziemi. Bohaterki często muszą ratować świat przed niebezpieczeństwami. W piątym sezonie, klub Winx znów będzie musiał walczyć z wiedźmami Trix oraz ratować Ziemię przed katastrofą ekologiczną. W wyniku zatrucia przez szkodliwe toksyny, wszystkie magiczne wodne stworzenia zamieniają się potwory i sieją zniszczenie. Czy przyjaciółkom uda się ocalić świat i cało wyjść z opresji?
Piąty sezon Winx po raz pierwszy w Polsce już w październiku tylko na kanale Nickelodeon.
Premiera: niedziela, 14 października, godzina 8:45
Emisja: sobota i niedziela, godzina 8:45

WEEKEND HALLOWEEN – 27 i 28 PAŹDZIERNIKA

Fani chłopaków z Big Time Rush, Victorii, Spongeboba i wielu innych bohaterów będą wniebowzięci. Szykuje się prawdziwa uczta dla każdego, kto czeka na porządną, halloweenową dawkę adrenaliny, w towarzystwie wilkołaków, wampirów, duchów i innych potworów.

„Bestia z Wolfsberga”
Jordan, grana przez Victorie Justice, jest cichą i spokojną amerykańską nastolatką, która nie ma zbyt wielu znajomych. Wraz z rodziną, przeprowadza się do odziedziczonego zamku w Rumunii, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Pewnego dnia Jordan ulega wypadkowi i zamienia się w… wilkołaka. Zaczyna porastać sierścią, zmienia się jej ciało i wyostrzają się zmysły… Z pomocą nowych przyjaciół Jordan próbuje z powrotem stać się człowiekiem. Dodatkowo, okazuje się, że nowa przyjaciółka ojca Jordan to wampirzyca. Na jaw wychodzi również mroczna rodzinna tajemnica. Aż strach się bać!
Victorie Justice podziwiac możemy również w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”, gdzie wciela się w rolę głównej bohaterki – Tori.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 11:40

„Big Time Rush – Bardzo ważne Halloween”
Wielka niespodzianka dla fanów przystojnych i utalentowanych chłopców z Big Time Rush, którzy porzucili kariery sportowe dla sceny. Z okazji Halloween, piosenkarze wcielą się w postacie z horroru. James pokaże swoją wampirzą osobowość, Logan zamieni się w zombie i będzie się starał zachować wszystkie odpadające kończyny. Carlos stanie sie potworem Franken-Carlos, a Kendall porośnie sierścią wilkołaka. Akcja będzie się działa w przyszłości, gdzie ludzie i potwory w Palm Woodsylwanii będą żyli razem. Nie bójcie się, mimo tych przerażających wcieleń nie zabraknie dobrej zabawy.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 20:10; niedziela, 28 października, godzina 12:05

„Big Time Rush – Bardzo wielki strach”
I tym razem w Palm Woods dzieją się rzeczy nadzwyczajne. Carlos, po zobaczeniu ruszającego się stołu, uważa, że to miejsce jest nawiedzone przez ducha. Chłopcy z zespołu starają się przekonać go, że jest w błędzie. W tym samym czasie do apartamentu, w którym mieszka zespół wprowadza się Gustavo – ich producent, którego mieszkanie zostało zalane. Jednak Gustavo jest nieznośnym współlokatorem: głośno chrapie i krzyczy przez sen. Chłopcy postanawiają wykorzystać rzekomego ducha by pozbyć się natrętnego mieszkańca.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 20:35

„iCarly – Pół – Oween”
Dlaczego nie świętować Halloween kilka razy w roku? Carly, Sam i Freddie postanawiają zorganizować półmetek Halloween i nazwać go „Pół – Oween”. Z tej okazji zaprosili swoich przyjaciół na imprezę. Kiedy Neval, największy rywal Carly, dowiaduje się o pomyśle nastolatków, wpada na pomysł że przebierze się i zrobi uczestnikom przyjęcia koszmarną niespodziankę. W kostiumie fioletowego robota rozdaje cukierki gościom, po których ich głos zaczyna się zmieniać na niższy i bardzo przerażajacy. Grupa przyjaciół postanawia odgadnąć, kim jest tajemniczy gość i dać mu nauczkę. Jednak nie jest to takie proste…
Emisja: niedziela, 28 października, godzina 19:45

„Bucket i Skinner – Mega duchy”
Bucket i Skinner są przyjaciółmi od czasu, gdy byli jeszcze w pieluchach. Od zawsze trzymają się razem, surfując w każdej wolnej chwili. Chłopcy mają mnóstwo dziwnych i szalonych pomysłów. Tym razem postanawiają spędzić noc w znanym w całym mieście nawiedzonym domu. Sytuacja robi się przerażająca, bo rzeczy jakie się w nim dzieją, nie pozwalają uspokoić się ani na moment. W pewnym momencie jednak wychodzi na jaw, że to nie duchy straszą, a Aloe, który zawsze chce zrobić Bucketowi i Skinnerowi na złość. Kiedy sytuacja staje się opanowana, okazuje się, że dom jednak naprawdę jest nawiedzony…
Emisja: niedziela, 28 października, godzina 13:45

„Spongebob Kanciastoporty”
„Trefne upiory”. Jest zwyczajny dzień w Bikini Dolnym: Spongebob wraz ze swoim przyjacielem Patrykiem wylegują się, obserwując chmury. Obaj jeszcze nie wiedzą, że za chwile czeka ich nowa, zwariowana przygoda. W mieście pojawia się niespodziewany gość – duch Lord Poltergeist, który porywa dusze przyjaciół. By je odzyskać, Spongebob i Patryk muszą oddać duchowi uszkodzoną część jego statku, mają na to tylko 24 godziny. Odnalezienie poszukiwanej części nie należy do najłatwiejszych. Pełna napiecia i nagłych zwrotów przygoda przeradza się w walkę z czasem o dusze przyjaciół.
„Bojącoporty”. Któż może być najbardziej strachliwym obywatelem Bikini Dolnego? Odpowiedz jest prosta – Spongebob, i właśnie tę przypadłość wykorzystują jego przyjaciele w Halloween. Pełen humoru odcinek, w którym gąbczasty ulubieniec z pomocą Patryka, będzie robił wszystko, by udowodnić, że i on potrafi być przerażający. A wszystko to w cieniu strasznej legendy o Latającym Holendrze – duchu kradnącym dusze. Okazuje się, że legenda ma w sobie dużo prawdy…
„Slimaczy weekend”. Połów meduz? Owszem, Spongebob to uwielbia, niestety nie ma z kim zostawić swojego pupila, Gary’ego. Na szczęście jest Skalmar, który na wieść, że jego sąsiad opuści swój dom, z radością oferuje swoją pomoc. Co z początku wydawało się miłą przysługą, okazuje się poczatkiem kolejnej, szalonej przygody.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 19:20 i 19:45

„Fanboy & Chum Chum”
Halloween to idealny czas na odkurzenie starych, upiornych kostiumów, które pomogą w z dobyciu łakoci. W tym odcinku, Fanboy i Chum Chum zrobią dla słodyczy prawie wszystko, lecz najpierw potrzebują odpowiedniego przebrania. Fanboy przebiera się za Frankensteina, lecz Chum Chum ma więcej problemów z doborem stroju. Jego zeszłoroczny kostium – przyjaciela Fanboya, w tym roku mu nie pasuje. Postanawia przemienić się w wilkołaka i obaj wyruszaja na poszukiwanie słodkich łupów. Przygoda dopiero się zaczyna, bowiem na chłopców czeka tajemniczy Mr. Trick, który odbiera im smak… na zawsze!
Emisja: sobota, 27 października, godzina 18:55

„Kung Fu Panda – Noc duchów”
Nasz nieustraszony ulubieniec Po, wielki wojownik kung fu, wraz ze swoimi przyjaciółmi, stawił czoła już wielu przeciwnościom losu. Po okazał hart ducha i wielka waleczność. Jednak, czeka na niego jeszcze jedno wyzwanie: musi pokonać swoje największe koszmary, które jeżą mu sierść na pulchnym brzuszku. Te koszmary to poteżne złe duchy, które nawiedzają żywych. Wojownik Po musi wreszcie stawić im czoła.
Emisja: sobota, 27 października, godzina 10:25

„Bąbelkowy świat gupików”
Gilla, Moll, Goby, Deemy, Nonny i Oona to przesympatyczne gupiki, które żyją w podmorskim mieście. Wśród kolorowej scenerii rybki przeżywają różne przygody, dzieki którym dzieci uczą się jak pomagać innym, jak być dzielnym u lekarza, jak odpowiednio dbać o zęby, czy też jak opiekować się zwierzętami. Akcja tej edukacyjnej kreskówki zawsze oparta jest na tym samym schemacie. Zmienia się tylko temat, o jakim opowiada odcinek, tak aby dziecko lepiej przyswajało zawarte w nim treści i uczyło się o nowych dla niego sytuacjach.
Już od 4 października tydzień premier z „Bąbelkowym światem gupików”
Emisja: poniedziałek-piatek, godzina 9:35

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *