Piąta seria „The Voice Kids” w TVP2

W sobotę, 26 lutego o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na premierę programu „The Voice Kids”.  Już po raz piąty na scenie wystąpią muzycznie utalentowane dzieci w wieku 8-14 lat. W fotelach trenerów zasiądą: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. W roli prowadzących program zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela.

Sprawdź godziny emisji „The Voice Kids” w PROGRAMIE TV

Podczas pierwszego etapu – Przesłuchań w Ciemno, na scenie wystąpi ponad 70 wykonawców, do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” i 50 tysięcy złotych.

Najnowsza edycja będzie wyjątkowa, nie tylko pod względem głosów, które usłyszmy. Trenerzy nie ukrywają, że piąta odsłona „The Voice Kids” jest dla nich najważniejszym egzaminem, w którym każdy chce otrzymać najwyższą notę.

Każdy z nas ma po jednej wygranej więc w studiu, naprawdę czuć, że każdy chciałby tę edycję wygrać – mówi Dawid Kwiatkowski, który w trzeciej edycji doprowadził na szczyt Marcina Maciejczaka.

Nie będę ukrywać, że jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina. Natomiast piąta edycja to jest walka – ocenia Cleo, której podopieczna AniKa Dąbrowska wygrała drugą odsłonę programu.

Bitwę mistrzów czas zacząć – ogłasza Tomson, który wspólnie z Baronem doprowadzili do zwycięstwa Sarę James, uczestniczkę czwartej edycji „The Voice Kids”.

Troje wspomnianych zwycięzców „The Voice Kids”, oficjalnie otworzy piątą odsłonę popularnego show śpiewając singiel „Lecę” powstały specjalnie na tę okazję. W premierowym odcinku wystąpi również zwyciężczyni pierwszej edycji – Roksana Węgiel, która wykona swój przebój „Korona”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

„The Voice Kids” – premiera piątej edycji „The Voice Kids” w sobotę, 26 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *