Pierwsze urodziny TVP Kobieta

8 marca TVP Kobieta świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji antena przygotowała specjalną ofertę, a w niej filmowe hity światowego kina, znakomite dokumenty oraz ulubione i docenione przez widzów programy.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Wielkie świętowanie zaczyna się już w piątek, 4 marca, od wieczornego seansu filmowego. TVP Kobieta zaprasza o godz. 21:30 na „Ostatnią miłość na ziemi”, zmysłowy romans w doborowej obsadzie z Ewanem McGregorem i Evą Green w rolach głównych.

W sobotę, o godz. 8:50 TVP Kobieta, w ramach cyklu „Wszystkie kolory świata”, zabierze widzów na Lazurowe Wybrzeże – krainy piękna i luksusu. Joasia Lewandowska w „Kwiatach na warsztat” zaprezentuje efektowne dekoracje z cymbidium (godz. 9:45). A o godz. 14:30 na antenie TVP Kobieta „Różne smaki miłości”, romantyczna komedia, która umili czas i wyostrzy apetyt na popołudniowe spotkania z twórczością wielkich gwiazd: Krzysztofem Krawczykiem (godz. 16:00) oraz Ireną Jarocką (godz. 17:50). W wieczornym repertuarze anteny o godz. 21:30 znakomita filmowa propozycja, w reżyserii Pedro Almodóvara, „Skóra, w której żyję”, z wybitną rolą Antonio Banderasa.

W niedzielny poranek, 6 marca, widzowie TVP Kobieta zagoszczą na Hawajach za sprawą kolejnego odcinka cyklu „Wszystkie kolory świata” (godz. 8:50). W pogodny nastrój wprowadzi film „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” (godz. 14:00), a po południu TVP Kobieta zaprosi do obejrzenia wyjątkowego dokumentu opowiadającego o życiu królowej polskiej piosenki, Maryli Rodowicz (godz. 16:00). Tuż po nim filmowa opowieść o Grace, księżnej Monako (godz. 17:50), a w wieczornym paśmie kinowym, burzliwy romans w filmie „Matylda” (godz. 21:30), z charyzmatyczną Michaliną Olszańską w tytułowej roli.

Wśród filmowych hitów w wieczornym paśmie (godz. 21:30) nie zabraknie również propozycji dla miłośników komedii. Już w poniedziałek, 7 marca, „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, z Sarah Jessicą Parker w roli głównej. 8 marca TVP Kobieta zaprasza na polską kultową komedię Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.

Podczas urodzinowego tygodnia widzowie będą mogli obejrzeć również kolejne odcinki swoich ulubionych seriali: „Dzikie pszczoły”, „Wszystko dla pań”, „Dynastia Tudorów”, „Detektyw McLean”, „Ojciec Mateusz”, a 8 marca na antenie TVP Kobieta finałowy odcinek „Anny Kareniny”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *