Piąty sezon „9-1-1” na kanale FOX

Od 23 listopada o emocje widzów w długie, listopadowe wieczory zadbają bohaterowie 5. sezonu serialu „9-1-1”. Znana już grupa ratowników po raz kolejny stawi czoła zagrożeniom. Wszystko po to, by uratować to, co najcenniejsze – ludzkie życie. Nie zabraknie też rozterek i prywatnych problemów głównych bohaterów. Ale nie smućcie się! „9-1-1” nie może się obejść bez specyficznego poczucia humoru, którego będzie pod dostatkiem również w najnowszym sezonie.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Już po raz piąty widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach. Wszystko zaczyna się w dyspozytorni numeru 911, gdzie operatorzy – m.in. Maddie Kendall (Jennifer Love Hewitt) – decydują o wysłaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich ratowników. Pomocą poszkodowanym zajmą się ulubieni bohaterowie – Athena Grant (Angela Bassett), Bobby Nash (Peter Krause), Evan „Buck” Buckle (Oliver Stark), Henrietta „Hen” Wilson (Aisha Hinds) i Howie „Chimney” Han (Kenneth Choi). Dla tej ekipy, składającej się z ratowników medycznych, strażaków i policjantów nie ma rzeczy niemożliwych! W sezonie 5. zmierzą się także z atakami hakerskimi, które będą mieć wpływ na paraliż ruchu lotniczego, podczas gdy Los Angeles spowije mrok. I choć ratownicy w czasie służby starają się rozwiązywać problemy innych, to nie będą w stanie uciec przed własnymi rozterkami i perypetiami.

Pierwszy, premierowy odcinek piątego sezonu „9-1-1” już 23 listopada o godzinie 21:05. Kolejne odcinki w każdy wtorek, na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, FOX przygotował powtórki – w soboty o 17:25 oraz w niedziele o 19:15.

Źródło: Disney

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *