Piąty sezon „Love Island. Wyspa Miłości” w Polsacie

Nowi single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! To czeka na widzów w piątym sezonie „Love Island. Wyspa Miłości”. Najpopularniejsze reality show w kraju wraca na antenę Telewizji Polsat. Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników aż siedem razy w tygodniu! Od poniedziałku do piątku i w niedzielę na antenie Polsatu, a w soboty, specjalne wydanie programu „Sobota na Love Island”, w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

Sprawdź godziny emisji serii „Love Island. Wyspa miłości” w PROGRAMIE TV

28 lutego widzowie poznają dziesięcioro nietuzinkowych singli, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości. Jacy będą nowi Islanderzy?

Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność – to zapewnia „dobry vibe”, czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę – gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! – zdradza prowadząca show, Karolina Gilon.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek „Sobota na Love Island” publikowany na platformie Polsat Go. W dniu, gdy reality-show nie będzie emitowany w telewizji fani będą mieli okazję obejrzeć extra materiały w Internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi! Niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *