Tydzień ze Slashem w Antyradiu

21 lutego Antyradio po raz kolejny zaprosi słuchaczy na Tydzień ze Slashem – legendarnym gitarzystą rockowym. Tym razem główną atrakcją będzie konkurs „Antyradio gra w Slasha”. Słuchacze będą mieli szansę na wygranie gitary Les Paul Slash z odręcznym autografem muzyka oraz firmowych koszulek i czapeczek.

11 lutego br. ukazał się najnowszy album Slasha i Mylesa Kennedy’ego & The Conspirators zatytułowany “4”, na który fanom przyszło czekać cztery lata. Z tej okazji już od poniedziałku na antenie Antyradia królować będą piosenki skomponowane lub wykonywane przez charyzmatycznego gitarzystę, występującego w charakterystycznym czarnym cylindrze. Stacja zaprosi też do konkursu „Antyradio gra w Slasha”. Słuchacze zmierzą się w antenowych pojedynkach, podczas których będą musieli wykazać się znajomością twórczości muzyka. Zwycięzca piątkowego finału otrzyma gitarę z odręcznym autografem artysty. W antenowej zabawie wezmą udział słuchacze, którzy wyślą do redakcji najciekawsze odpowiedzi uzasadniające, dlaczego Slash jest ich ulubionym muzykiem.

Na fanów kultowego gitarzysty Guns’n’Roses czeka również wywiad z muzykiem o kulisach nagrywania albumu „4”, który jest już dostępny na player.antyradio.pl.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *