„Piąty wymiar”, „Na rybę” i „Doręczyciel” w ATM Rozrywka

Jeszcze w grudniu 2013 roku weekendowa ramówka kanału ATM Rozrywka zostanie wzbogacona o trzy nowe propozycje programowe –  serial „Doręczyciel” oraz programy „Na Rybę” i „Piąty wymiar”.

Program „Piąty wymiar” zadebiutuje na antenie kanału ATM Rozrywka już w sobotę 7 grudnia br. o godzinie 12:30. Natomiast program „Na rybę” i serial „Doręczyciel” będą miały swoją premierę w niedzielę 8 grudnia br., odpowiednio o godzinie 12:30 i 18:15.

„Piąty wymiar” to program znany z anteny kodowanego Polsat Play, który ukazuje galerię nowinek technicznych. Można zobaczyć w nim najbardziej zaskakujące i niesamowite wynalazki. Program prowadzą: Kuba Klawiter, Alicja Skrzypczak oraz Iwona Rejzner. W programie prezentują oni innowacyjne technologie, niezwykłe gadżety i odkrycia, które zmieniają świat.

„Na rybę” to propozycja dla wędkarzy. Gospodarzami programu są Piotr Talma i Tomasz „Wieczny” Wieczorek, którzy w poszukiwaniu najlepszych miejsc do wędkowania odwiedzą m.in. Szwecję i Austrię.

„Doręczyciel” to 13-odcinkowy serial opowiadający o człowieku, wchodzącym we współczesną Polskę nic o niej nie wiedząc. Bohater całe życie spędził wyłącznie w towarzystwie matki. Teraz wkracza w świat prawdziwie dorosły, w którym porusza się jak dziecko. I jest tym światem szczerze zachwycony. Pęd, ludzkie ambicje, nieustanne zmiany wprawiają go w nieustanny podziw.

Ponadto program „Czas na kulturę”, który jest emitowany w soboty o godzinie 12:00, będzie miał symultaniczne tłumaczeniem w języku migowym.

Źródło: Polsat Media/Telewizja POLSAT/ATM Grupa/Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *