„Pierwsza randka” w TVP2

W dobie szybkich randek internetowych TVP2 powraca do tradycyjnej formuły spotkania w cztery oczy, podczas romantycznej kolacji we dwoje. Już w marcu na antenie TVP2 zagości „Pierwsza randka” – jedyny w swoim rodzaju program opowiadający o ludziach poszukujących swojej „drugiej połówki”. Premiera w czwartek 16 marca o godzinie 20:40 w TVP2.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP2

Nie ma nic bardziej ekscytującego i onieśmielającego niż pierwsza randka. Towarzyszy jej stres i niepewność, nadzieje i ciekawość, zalotne uśmiechy, a także sporo zabawnych niezręczności. Zdarza się, że podczas pierwszej randki pojawia się iskra prawdziwej namiętności, choć bywa i odwrotnie, gdy górę bierze rozczarowanie, a uczestnicy spotkania nie szczędzą sobie uszczypliwości. TVP2 postanawia przyjrzeć się z bliska fenomenowi pierwszej randki, a przy okazji przyjść z pomocą osobom marzącym o prawdziwej miłości.

Zespół ekspertów ze wsparciem psychologa dobrał w pary kandydatów do programu, przeprowadzając z nimi indywidualne rozmowy, dające wgląd w ich miłosną przeszłość i oczekiwania dotyczące przyszłych partnerów. Następnie zaprosił ich na romantyczne tête-à-tête w restauracji.

W każdym z 12 odcinków dyskretne kamery towarzyszą pięciu świeżo dobranym parom. Reprezentującym rozmaite grupy wiekowe i społeczne. Przed wieczorem z nieznajomą lub nieznajomym uczestnicy opowiadają o swoich oczekiwaniach, by następnie weryfikować je podczas kolacji we dwoje. Po spotkaniu w specjalnym pokoju zwierzeń – demaskującym prawdziwe emocje randkowiczów – uczestnicy dzielą się swoimi przemyśleniami i wrażeniami.

Ukryte kamery umieszczone są nie tylko w sali restauracyjnej, ale także w innych pomieszczeniach. Telefon do przyjaciela z relacją z randki nie umknie więc bacznej uwadze widzów. Rozwój wydarzeń obserwuje i na bieżąco komentuje obsługa restauracji – kelnerki, barman oraz menadżer, czyli stali bohaterowie cyklu.

W „Pierwszej randce”, niczym w komedii romantycznej, nie zabraknie dynamicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Sytuacje zabawne będą przeplatać się z momentami prawdziwych wzruszeń. A jako, że temperament randkowiczów bywa nieokiełznany, zdarzyć się może i tak, że górę wezmą zdenerwowanie lub rozdrażnienie.

Niezależnie jednak od rozwoju wydarzeń, romantyczna kolacja w programie „Pierwsza randka” to dla uczestników niepowtarzalna szansa na spotkanie wymarzonej drugiej połówki. Dla widzów zaś – możliwość kibicowania uczestnikom, dzielenia z nimi emocji oraz przyjrzenia się kiełkującej fascynacji lub postępującemu rozczarowaniu.

„Pierwsza randka” zrealizowana została w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat randkowiczów. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.

„Pierwsza randka”

Emisja: czwartek, od 16 marca, godzina 20:40

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *