„Pierwsza zmiana” w VOX FM nadaje ze studia w telewizji i Internecie

Fragmenty porannego programu Radia VOX FM „Pierwsza zmiana” emitowanego od poniedziałku do piątku między godziną 6:00 a 9:00 można oglądać w VOX Music TV oraz na kanale stacji na YouTube’ie.

Nowe studio Radia VOX FM zostało wyposażone w kamery, oświetlenie telewizyjne i scenografię. Obiektywy kamer skierowane zostały na prowadzących „Pierwszej zmiany” – Magdę Gawlik, Norberta Bieńkowskiego i Konrada Piwowarskiego, a także na zaproszonych gości.

Najciekawsze fragmenty z programu dostępne będą codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 20:00 na kanale Radia VOX FM na YouTube’ie. W soboty od godziny 9:00 użytkownicy będą mogli zobaczyć kompilację najlepszych momentów z całego tygodnia.

Fragmenty „Pierwszej zmiany” będą także emitowane w VOX Music TV w każdą sobotę o godzinie 12:30 (powtórki: poniedziałek, godzina 10:00; środa, godzina 21:00; czwartek, godzina 10:00).

Wykorzystujemy możliwości związane z coraz większą dostępnością technologii video i zmieniającym się sposobem konsumowania mediów. Radio pozostaje oczywiście głównym kanałem dystrybucji dla poranka, ale wsparcie środkami wyrazu używanymi w filmie i telewizji może stanowić atrakcyjną dla odbiorcy tego programu wartość dodaną, pozwala też zaistnieć samodzielnie na platformach video – przede wszystkim w naszej telewizji VOX Music TV oraz na kanale Youtube VOX FM. Codziennie produkujemy nowe odcinki „Pierwszej Zmiany”, ale nie wykluczam, że w niedalekiej przyszłości poszerzymy ofertę o inne programy – mówi Piotr Rzepka, dyrektor programowy Radia VOX FM i VOX Music TV.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *