PKO Bank Polski Ekstraklasa na stałe w Telewizji Polskiej

Przez dwa najbliższe sezony (2019/2020 i 2020/21) TVP pokaże jeden mecz w każdej kolejce rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy. W sumie na antenach publicznego nadawcy widzowie zobaczą 74 spotkania. Mecz 1. kolejki, w którym zmierzą się Wisła Kraków i Śląsk Wrocław, już 20 lipca w TVP Sport.

Sprawdź godziny transmisji Ekstraklasy w PROGRAMIE TV

TVP przygotowała dla kibiców piłki nożnej w nadchodzącym sezonie ponad 100 godzin transmisji ze spotkań najlepszych polskich zespołów. PKO Bank Polski Ekstraklasa na antenach TVP to w sumie 74 mecze, które widzowie będą mogli zobaczyć w trakcie obowiązywania kontraktu w ogólnodostępnym kanale TVP Sport, a niektóre z nich także w TVP1, TVP2 czy TVP3. Dodatkowo symultaniczna transmisja dostępna będzie w Internecie (tvpsport.pl) i w aplikacjach mobilnych (TVP Sport, TVP Stream). Kto nie zobaczy meczu na żywo powtórki znajdzie w TVP Sport, TVP3, a także na stronach TVP w postaci VOD-ów (tvpsport.pl, vod.tvp.pl).

Na kanale sportowym Telewizji Polskiej i w Internecie w poniedziałki o godz. 20:00 kibice będą mogli obejrzeć także dwugodzinny magazyn PKO Bank Polski Ekstraklasy „Gol” w odświeżonej formule, a bramki z rozgrywek powtórzą serwisy informacyjne na wszystkich antenach – także w TVP INFO – oraz w programie „4 – 4 – 2”.

Pierwszy mecz, w którym Wisła Kraków zagra ze Śląskiem Wrocław, transmitowany będzie w TVP Sport 20 lipca. Spotkanie skomentują Michał Zawacki i Andrzej Strejlau. Studio, które rozpocznie się o godz. 16:30, poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą Robert Podoliński i Maciej Szczęsny. Na stadionie w Krakowie relacje reporterskie przeprowadzi Marcin Wojtasik.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *