PLANETA SINGLI – ANTOLOGIA w CANAL+

Miłośnicy współczesnych historii miłosnych jeszcze w tym roku będą mogli obejrzeć premierę PLANETY SINGLI – ANTOLOGIA w CANAL+. Ten ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy CANAL+ i Gigant Films.

Sprawdź ofertę stacji CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Po pięciu latach od premiery walentynkowego hitu rozpoczynają się prace nad produkcją inspirowaną historiami internetowych randkowiczów. Cykl ośmiu filmów PLANETA SINGLI – ANTOLOGIA, złoży się na kolekcję opowieści spod znaku komedii romantycznej z udziałem plejady polskich gwiazd. Antologia skierowana będzie do widzów w każdym wieku, a jej bohaterami będą zarówno nastolatki, dorośli jak i seniorzy. Oczami ośmiu reżyserów będziemy śledzić ich różne, portretujące współczesny świat historie, które łączy wspólny mianownik – MIŁOŚĆ.

Ogromy kinowy sukces Planety Singli w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz „planetowy” świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich – mówi producent kultowej Planety Singli, Radosław Drabik.

Premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Nową produkcję CANAL+ PLANETA SINGLI – ANTOLOGIA będzie można oglądać w CANAL+ ONLINE na canalplus.com oraz przez satelitę i sieci kablowe.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *