Plus już bez usługi TV Mobilna

Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus, 31 grudnia 2012 roku zaprzestał świadczenia telewizyjnej usługi TV Mobilna. Klienci Plusa, którzy nie skorzystali z możliwości wypowiedzenia umowy, o czym uprzednio byli informowani, stracili dostęp do oferty „TV Mobilna w Plusie” i „TV Mobilna VAS”, ale nadal mogą korzystać z pozostałych usług w ramach posiadanej taryfy.

Abonenci Plusa, którzy nadal są zainteresowani usługą TV Mobilna, mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez platformę satelitarną Cyfrowy Polsat:
– abonament za pakiet Extra 9,90 zł,
– umowa na 15 miesięcy,
– 3 pierwsze miesiące bez opłat.
W celu skorzystania z powyższej oferty należy udać się do najbliższego punktu sprzedaży Cyfrowego Polsatu w terminie do 31 stycznia 2013 roku.

Nasza decyzja jest podyktowana wewnętrznymi procesami optymalizacji i skoncentrowaniu się na dostarczaniu klientom najnowocześniejszych usług dostępnych w technologiach komórkowych, czego przykładem może być przedstawiona w piątek nowa oferta najszybszego mobilnego internetu LTE z zawrotną prędkością do 150 Mb/s– w taki sposób, pod koniec października 2012 roku w rozmowie z serwisem naziemna.info, uzasadniał decyzję Polkomtela Arkadiusz Majewski z biura prasowego Plusa.

Źródło: dadus/Plus/własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *