„Po prostu” Tomasza Sekielskiego od 8 stycznia w TVP1/HD

Już w najbliższy wtorek, po niemal rocznej nieobecności, Tomasz Sekielski powraca do telewizji z autorskim programem społeczno – publicystycznym „Po prostu”. Telewizja Polska zaprasza na program Tomasza Sekielskiego do Jedynki już 8 stycznia o godzinie 20:20.

Tomasz Sekielski w swoim programie poruszy tematy aktualne jak i te istotne w przeszłości. W żadnym odcinku nie zabraknie ciekawych wywiadów. Wśród osób zaproszonych do programu nie zabraknie takich, od których szczególnie trudno jest uzyskać wypowiedzi. Program realizowany na żywo w studiu wirtualnym będzie miał dynamiczny, atrakcyjny dla widzów charakter.

W pierwszym programie będzie mowa o ochronie polskiego parlamentu przed atakami terrorystycznymi. Jan Rokita zdradzi, czy na zawsze rozstał się z polską polityką. Polscy superszpiedzy opowiedzą o tym, jak działają tajne służby w czasie wojny z terroryzmem i ujawnią szczegóły dotyczące metod ścigania zamachowców.

Tomasz Sekielski – między innymi były dziennikarz „Faktów” i współprowadzący program „Teraz My!”. Dziennikarz roku 2006, zdobywca dwóch Telekamer. TVP zaprasza na jego nowy program!

„Po prostu”

Premiera: wtorek, 8 stycznia, godzina 20:20

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *