TVP INFO z nowym „Porankiem TVP INFO” i grafiką ekranową (zrzuty)

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w poniedziałek, 7 stycznia TVP INFO wprowadziło zmiany w „Poranku TVP INFO” oraz w grafice ekranowej kanału. Zmian dokonano również w obsadzie prowadzących oraz reporterów.

„Poranek TVP INFO” ma nowego prowadzącego. Mariusz Pietrasik zastąpił na tym miejscu Adriana Klarenbacha, który od poniedziałku jest gospodarzem „Info Dnia”. Z kolei do grona stałych reporterów prowadzących relacje na żywo dołączyli: Agata Dzikowska z Wrocławia, Michał Adamski z Bydgoszczy oraz Paweł Domański z Lublina.

Poranne wydania serwisu od godziny 05:55 do godziny 11:00 zmienią lokalizację. Do tej pory prowadzone były w głównym studio TVP INFO. Od poniedziałku specjalnie zaprojektowane stanowisko pozwala widzom przyjrzeć się z bliska codziennej pracy dziennikarzy stacji.

tvpinfo8 tvpinfo10 tvpinfo12

Zmianie uległa też grafika Serwisu informacyjnego oraz grafika ekranowa TVP INFO, której przewodnim motywem jest obracający się glob ziemski. Zaprojektowane zostały nowe belki. W kolorze niebieskim pojawia się „dobra informacja”. Ten rodzaj belki jest stosowany w przypadku pojawienia się newsa o szczególnym znaczeniu społecznym. Belka „pilna informacja” (w kolorze czerwonym) jest w całości poświęcona ważnym wiadomościom z ostatniej chwili.

tvpinfo6 tvpinfo7 tvpinfo9 tvpinfo11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *