„Na wspólnej” świętuje 10 urodziny

To już 10 lat odkąd możemy gościć na najpopularniejszej serialowej ulicy! To już 10 lat odkąd możemy śledzić emocjonujące historie inspirowane prawdziwym życiem! To właśnie dla nas cała plejada znakomitych aktorów od 10 lat kreuje postaci, których losy są tak chętnie oglądane! 27 stycznia minie 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! – Ten okrągły jubileusz sprzyja życzeniom, wspomnieniom i podziękowaniom, których świadkami będziecie Państwo już niebawem -€“ deklarują twórcy serialu.

Kilka miesięcy temu zapowiadaliśmy, że z okazji 10 „urodzin” serialu fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek. Wielkimi krokami, ku naszej ogromnej radości, zbliża się czas realizacji tych obietnic -€“ mówi Tomasz Karpiński, producent serialu ze strony TVN.  – W poniedziałek, 28 stycznia, zobaczycie Państwo odcinek „Na Wspólnej” z wyjątkową, urodzinową oprawą. Specjalnie dla widzów, 10 lat fascynujących serialowych historii wspominać będą: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Guzik, Waldemar Obłoza, Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska oraz wielu innych znanych i lubianych aktorów. Oprócz wspomnień pojawi się również okazja do tego, żeby uchylić rąbka tajemnicy co do przyszłych losów bohaterów – dodaje. – Ale to nie wszystko! Wyjątkową jubileuszową odsłonę „Na Wspólnej” będzie można zobaczyć w programach: „Dzień Dobry TVN”, „Co za tydzień” oraz specjalnym -€“ jubileuszowym -€“ spocie promocyjnym. Serdecznie zapraszamy do oglądania i „wspólnego” świętowania! -€“ puentuje Tomasz Karpiński.

Największy prezent czeka jednak na fanów „Na Wspólnej” niezmiennie, od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:05 na antenie TVN! Nowe odcinki, nowe wątki, nowe zwroty akcji i… nowi bohaterowie! Ich pojawienie się wywoła naprawdę ogromną rewolucję w życiu mieszkańców Wspólnej, a w szczególności rodziny Ziębów… Już niebawem widzowie serialu będą świadkami kolejnych zaręczyn Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach). Te, ku zaskoczeniu wszystkich, tym razem doprowadzą do ślubu! Wiele emocji z pewnością wywoła, nabierająca coraz większych rumieńców, relacja Marty (Joanna Jabłczyńska) i Pawła (Rafał Cieszyński). A przy tym gorliwe starania Wolińskiego w kontekście odnalezienia informacji o dawcy serca, które otrzymał… Na równie mocne wrażenia muszą się przygotować fani rodziny Zimińskich -€“ przed nimi bowiem bardzo trudny i pełen dramatycznych wydarzeń czas. Ola (Marta Wierzbicka) coraz bardziej będzie wchodzić w świat narkotyków. Jej miłość do Oliviera (Mikołaj Roznerski), który ma na nią absolutnie destrukcyjny wpływ, może mieć zgubne skutki… A przy okazji złych wpływów – trudno nie wspomnieć o Andrzeju (Tomasz Schimscheiner), który totalnie straci głowę dla Jagody (Magdalena Różańska). Basia (Grażyna Wolszczak) będzie dostrzegać niepokojące sygnały w zachowaniu męża. Czy w końcu zorientuje się, że Andrzej ją zdradza? Z kolei – czy Agnieszka (Katarzyna Walter) wybaczy zdradę Rafałowi (Lech Mackiewicz) i pozwoli mu do siebie wrócić? Czy Igor (Jakub Wesołowski) wróci do Mai (Agnieszka Żulewska), czy jednak zostanie z Magdą (Karolina Nolbrzak)? Kto pojawi się na Wspólnej i wywróci do góry nogami życie Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) Ziębów? Odpowiedzi na te i wiele innych, równie emocjonujących, pytań już w najbliższych tygodniach – tylko w „Na Wspólnej”!

„Na wspólnej”

Emisja odcinka z jubileuszową oprawą: poniedziałek, 28 stycznia, godzina 20:05

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *