Podsiadło z Flirtini w radiowej Czwórce

Muzyczna premiera roku? Dawid Podsiadło i Flirtini zaprezentowali efekt współpracy prosto ze studia radiowej Czwórki. Na zaproszenie stacji artyści podjęli się napisania wspólnego utworu. Premiera odbyła się 6 maja w specjalnym wydaniu audycji „Podsiadówka”. To pierwsza odsłona projektu Żywy Gig w Czwórce – muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

Dawida Podsiadło, najzdolniejszego polskiego songwritera młodego pokolenia, nie trzeba nikomu przedstawiać. W skład Flirtini wchodzą Ment XXL (połowa Rasmentalism) oraz Jedynak (znany warszawski didżej i promotor). Imprezy firmowane przez ten duet biją rekordy popularności. Wrażliwość i ciepły głos Dawida spotkają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini. Dzięki Czwórce słuchacze dowiedzą się, jak brzmi połączenie tych unikalnych talentów.

Radiowa Czwórka przeszła metamorfozę. Ze stacji, która od lat słynęła z promowania niszowych brzmień, zmieniła się w radio otwarte na muzyczne trendy i nowe grupy słuchaczy. W jej programie odnajdą się zarówno fani nowoczesnych brzmień elektronicznych, wielkomiejscy klubowicze, jak też słuchacze delikatnych i skupionych piosenek spod znaku Dawida Podsiadły, który od niedawna prowadzi na antenie tej stacji swoją autorską audycję. Flagowym projektem Czwórki, symbolizującym tę zmianę, jest właśnie Żywy Gig.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *