Półfinał Eurowizji z Rafałem Brzozowskim w TVP1 i TVP Polonia

W czwartek, 20 maja o godz. 21:00 na antenach TVP1 oraz TVP Polonia widzowie będą mogli obejrzeć drugi półfinał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji 2021, w którym wystąpi m.in. reprezentant Polski Rafał z utworem „The Ride”.

Sprawdź godziny transmisji Eurowizji w PROGRAMIE TV

W Ahoy Arena w Rotterdamie w dwóch półfinałach i finale konkursu wystąpi łącznie 39 reprezentantów z Europy oraz Australii. Wczorajsze półfinałowe zmagania artystów z 16 państw transmitowane były w TVP1 oraz TVP Polonia. Krajowi jurorzy oraz zgromadzeni przed telewizorami widzowie największą ilością głosów wyróżnili reprezentantów: Malty, Cypru, Rosji, Ukrainy, Norwegii, Szwecji, Azerbejdżanu, Belgi, Izraela oraz Litwy. Występy przedstawicieli tych państw będzie można oglądać w finale, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 22 maja. Koncert transmitowany będzie na antenach TVP1 oraz TVP Polonia.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Drugi półfinał konkursu, w którym udział weźmie reprezentant Polski – Rafał z utworem „The Ride” odbędzie się w czwartek, 20 maja o 21:00. Podczas czwartkowego koncertu zaprezentują się wykonawcy z kolejnych 17 państw. Reprezentant Polski wystąpi w konkursie z numerem 6. Widzowie z Polski będą mogli oddawać głosy podczas drugiego półfinału, jednak zgodnie z regulaminem konkursu publiczność z danego państwa nie może oddać głosu na reprezentanta ze swojego kraju. Zachęcamy gorąco Polonię mieszkającą w: Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Gruzji, Czechach, Estonii, Bułgarii, Grecji, Austrii, Portugalii, Albanii, Finlandii, Danii, Serbii, Szwajcarii, Mołdawii, San Marino oraz na Łotwie i Islandii do głosowania na reprezentanta Polski. Drugi półfinał konkursu wyłoni kolejną dziesiątkę artystów, którzy wystąpią w wielkim finale konkursu już w sobotę, 22 maja o godz. 21:00. Poza Polską w drugim półfinale zaprezentują się: Austria, Mołdawia, San Marino, Serbia, Islandia, Czechy, Grecja, Estonia, Dania, Bułgaria, Szwajcaria, Finlandia, Litwa, Gruzja, Portugalia oraz Albania.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *