Półfinał Miss Polski i Mistera Polski oraz Finał Miss Polski Nastolatek w Czwórce

We wtorek, 3 lipca o godz. 21:00 Czwórka zaprasza na Półfinał Miss Polski 2018, w którym reprezentantki różnych regionów naszego kraju rywalizują o miejsca w grudniowym finale konkursu Miss Polski 2018 oraz o tytuł Miss Kozienic przyznawany na zakończenie półfinału.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TV4

Urodę kandydatek podkreślają efektowne kreacje, specjalnie przygotowana choreografia oraz wyjątkowa oprawa sceniczna i muzyczna, jaką zapewniają zaproszone gwiazdy. Półfinalistki zobaczymy w pięciu odsłonach: kostiumach kąpielowych marki SELF Collection, kreacjach L’AF oraz marki LULU by Asrianna Okoń, a także w najmodniejszych w tym sezonie strojach jeansowych i pięknych sukniach wieczorowych. Wieczór poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Kamila Świerc – Miss Polski 2017, a muzycznie uświetnią Blue Cafe oraz Loka.

W środę 4 lipca o godz. 21:00 widzowie TV4 zobaczą galę Finału Miss Polski Nastolatek 2018, w której najpiękniejsze dziewczęta w wieku od 14 do 18 lat ubiegają się o koronę nastoletniej miss i tytuły czterech wicemiss. To prawdziwe święto młodości, wdzięku i urody, które na scenie zyskują wyjątkową oprawę w postaci kreacji utalentowanych projektantów w kolekcjach Ani Bubnowskiej, marki Patriotic, strojów kąpielowych Self Collection, Cardio Bunny oraz – w finale gali – sukni wieczorowych La Metamorphose Gawkowska & Szczęsna. Galę prowadzą Robert Jarek „Mykee” oraz Klaudia Wiśniowska, a muzycznych wrażeń dostarczą Felivers oraz Szymon Chodyniecki. Nie zabraknie konkursowych emocji i wielu wzruszeń oraz niezapomnianych chwil, które dla niejednej uczestniczki finału mogą być początkiem wielkiej kariery. Laureatka zdobędzie m.in. kontrakt z Agencją Modelek NEW STAGE (reprezentującą takie znane twarze jak Alicja Tubilewicz czy JAY Jankowska), a ponadto przewidziano cały szereg atrakcyjnych nagród od sponsorów i partnerów konkursu.

W czwartek 5 lipca o godz. 21:00 Czwórka pokaże Półfinał Mistera Polski 2018, w którym najprzystojniejsi panowie z całego kraju rywalizować będą o zakwalifikowanie się do finału. Kandydatów zobaczymy m.in. w dynamicznej prezentacji w klimacie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w strojach sportowych, kąpielowych oraz w garniturach. Choreografię pokazów opracował Tomasz Barański. Muzyczną atrakcją będą występy Moniki Urlik oraz Petersona. Całość poprowadzą Robert Jarek „Mykee” oraz Jakub Kucner – Mister Polski 2017.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *