Półfinał siatkarskich Mistrzostw Europy Polska-Słowenia w Polsacie, Polsacie Sport i Super Polsacie

Dziś Biało-Czerwoni zmierzą się w półfinale Mistrzostw Europy. Stawką meczu jest finał turnieju, który zostanie rozegrany w niedzielę, 29 września. Transmisja meczu Polska-Słowenia od godziny 20:20 Polsacie, Polsacie Sport i Super Polsacie.

Sprawdź godziny transmisji Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w PROGRAMIE TV

Polscy siatkarze, aktualni Mistrzowie Świata, po zwycięstwie 3:0 z Niemcami w ćwierćfinale, wyruszają do Lublany, gdzie ich przeciwnikiem w walce o finał Mistrzostw Europy będzie Słowenia. Zespół wyeliminował w ostatnim meczu Rosję, obrońców tytułu zdobytego przed dwoma laty. To także niewygodny przeciwnik dla Reprezentacji Polski, która musiała uznać wyższość Słowenii podczas ćwierćfinałowego meczu na przednim turnieju o Mistrzostwo Starego Kontynentu, dodatkowo drużyna będzie niesiona dopingiem swoich kibiców. Biało-Czerwoni już jednak nie raz pokazywali, że potrafią stawić czoło każdemu wyzwaniu. Mecz Polska-Słowenia komentować będą Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. Transmisja spotkania w czwartek, 26 września, od godziny 20:20 w Polsacie, Polsacie Sport i Super Polsacie.

Studio przedmeczowe od godziny 19:30 w Polsacie Sport, a od 20:05 również Polsacie i Super Polsacie poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród jego gości m.in. Łukasz Kadziewicz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *