Policjanci w akcji, czyli sierpień 2017 w AXN

3 sierpnia Raimy Sullivan nawiąże kontakt ze swoim zmarłym 10 lat wcześniej ojcem i razem zaczną rozwiązywać sprawy zagadkowych morderstw w serialu „Częstotliwość”. 10 sierpnia AXN pokaże nowe odcinki serialu „Grimm”, w którym detektyw Nick Burkhardt będzie kontynuował walkę z siłami ciemności. Od 21 sierpnia widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki 7. sezonu francuskiego serialu kryminalnego „Profil”, w którym nastąpi nieoczekiwana zamiana bohaterów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Częstotliwość” to historia Raimy Sullivan – policjantki, która w 2016 roku przez stare radio kontaktuje się ze swoim zmarłym w 1996 roku ojcem, Frankiem. Kiedy Raimy próbuje wpłynąć na przeszłość i uratować mu życie, wywołuje „efekt motyla” i zmienia teraźniejszość w nieprzewidziany sposób. Żeby naprawić spowodowane szkody, musi wyjaśnić sprawę morderstwa sprzed lat, współpracując ze swoim ojcem z przeszłości. Premiera serialu „Częstotliwość” w czwartek 3 sierpnia o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 21:00.

„Grimm” to serial o detektywie Nicku Burkhardcie (David Giuntoli), który wiedzie ułożone życie u boku swojej ukochanej, Juliette (Bitsie Tulloch). Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy Nick zaczyna widzieć… potwory. Jego umierająca ciotka Marie (Kate Burton) wyjawia mu rodzinny sekret – członkowie ich rodu posiadają zdolność rozpoznawania bestii, które ukrywają się pod postaciami zwykłych ludzi. Rodzina walczy z nimi od pokoleń. Jedyną osobą, na której Nick może polegać w nowej sytuacji jest Monroe (Silas Weir Mitchell), który wprowadza go w tajemnice nadprzyrodzonego świata. W nowym sezonie serialu bohaterowie muszą odnaleźć Nicka, który został porwany. Premiera 3. sezonu serialu „Grimm” w czwartek 10 sierpnia o godzinie 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w czwartki o godzinie 22:00.

„Profil” to francuski serial kryminalny. Dowódca brygady z jednej z dzielnic Paryża, Matthew Pérac, to racjonalnie myślący i poukładany policjant. Pewnego dnia jego szef, komisarz Grégoire Lamarck, przydziela do zespołu młodą panią kryminolog, Chloe Saint-Laurent. Jako ekspertka w dziedzinie psychologii, Chloe ma zupełnie inne podejście do prowadzenia śledztwa. Okazuje się, że dzięki wyjątkowej zdolności do empatii potrafi odtworzyć myśli zarówno mordercy, jak i jego ofiar. W 7. sezonie serialu bohaterka będzie musiała uporać się ze śmiercią ukochanego, a jej miejsce w oddziale zajmie specjalista od psychotraumatologii, dr Elikia. Szybko wyjdzie na jaw, że jest on… mężem Chloe. Premiera 7. sezonu serialu „Profil” w poniedziałek 21 sierpnia o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki w poniedziałki o godzinie 21:00.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *