„Policjantki i Policjanci” 8 i „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” 4 w Czwórce

fot. Bogdan Bogielczyk

5 marca Czwórka zaprasza na premiery nowych sezonów swoich dwóch największych hitów, które dołączyły do ścisłej czołówki najpopularniejszych polskich seriali.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Czwórka

O godz. 19:00 w stałym paśmie od poniedziałku do piątku rozpocznie się emisja ósmej już serii „Policjantek i Policjantów”. W nowych odcinkach widzowie zobaczą dalsze losy swoich ulubionych bohaterów, w których wcielają się m.in. Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska, Magdalena Wróbel, Agata Jakoniuk, Anna Kukawska i Paweł Monsiel. Niespodzianką będą przetasowania w składzie patroli oraz rozwój niektórych wątków miłosnych.

Serial obyczajowy, którego widownia w poprzednim sezonie sięgała nawet 2,5 mln osób i który zapewniał Czwórce w porze swojej emisji pozycję drugiej stacji w Polsce i pierwszej na multipleksie, został po raz kolejny nominowany do Telekamer, a w głosowaniu internautów na serial roku 2017 pokonał konkurencję w postaci hitów największych telewizji.

O godz. 20 od poniedziałku do czwartku widzowie będą mogli oglądać czwarty sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. W najnowszych odcinkach zobaczymy następstwa dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się w filmowym finale poprzedniego sezonu zatytułowanym „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, którego emisja – w niedzielę, 4 marca o godz. 20:00 – poprzedzi premierę czwartej serii.

W rolach głównych występują Marek Włodarczyk (Kubis), Kamila Ścibiorek (Paulina), Michał Mrozek (Kuba), Magdalena Margulewicz (Daga), Tomasz Kitliński (Jawor), Gabriela Oberbek (Latoszek), Bartosz Picher (Bruno), Tomasz Radawiec (Bolo), Przemysław Kapsa (Jagiełło), Joanna Kupińska (Dobecka) i Piotr Zyman (Kowal).

Serial w poprzednim sezonie oglądało średnio 1,8 mln widzów, a jego rekordowy odcinek zobaczyło ponad 2,2 mln osób przy udziałach w rynku sięgających 13,6%. W paśmie emisji „Sprawiedliwych…” TV4 była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie.

Producentem obu seriali jest ATM Grupa.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *