Polsat Box zastąpił Cyfrowy Polsat – nowy dekoder i kanały 4K

Polsat Box, który zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT, a także swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD – sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. To wszystko w 3 wygodnych pakietach podstawowych (od 20 zł miesięcznie) oraz premium – sportowych, filmowych i dla dzieci. Każdy i wszędzie może wybrać swoje treści oraz to, kiedy, gdzie, z kim i w jaki sposób będzie z nich korzystał – zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus „Wybierz swoje wszystko”.

Nowości w Polsat Box:

– w ofercie Polsat Box jest dostępny nowy dekoder polsat box 4K, nowoczesny sprzęt z pilotem Blutooth i funkcją DUO zapewniający dostęp do najlepszej rozrywki w technologii satelitarnej i kablowej IPTV oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K.
– W Polsat Box pojawiły się nowe kanały i treści w jakości 4K.
– Serwis streamingowy i VOD Polsat Box Go zastąpił serwis Cyfrowy Polsat Go (dostępny dotychczas wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu).
– Uruchomiona została nowa strona WWW marki: polsatbox.pl.
– Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) zmienia się w iPolsat Box, dane do logowania pozostają bez zmian.
– Manifest marki: Spot Polsat Box „Wybierz swoje wszystko”.

Nowy dekoder polsat box 4K

Polsat box 4K to nowoczesne urządzenie z nowym pilotem Bluetooth i funkcją DUO, które można łatwo podłączyć do Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Użytkownik może swobodnie przełączać źródło sygnału, korzystając cały czas z tego samego pakietu kanałów – to absolutna nowość i pierwsze w Polsce tego typu rozwiązanie. Nowy dekoder 4K to również dostęp do aplikacji Polsat Box Go, a w niej, online – do niezwykle bogatej i różnorodnej biblioteki treści VOD.

Dekoder polsat box 4K dostępny jest z każdym pakietem podstawowym – S, M, L, w formule użyczenia, od 49 zł.

Więcej o nowym dekoderze: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/dekoder-4k-w-polsat-box

Kanały 4K w Polsat Box

Abonenci Polsat Box, którzy zdecydują się na nowy dekoder polsat box 4K, mogą od dziś oglądać 4 nowe kanały w jakości 4K.

Eleven Sports 1 4K (dostępny w pakiecie Eleven Sports, także w Polsat Box Go) – to całodobowy telewizyjny kanał sportowy nadawany w technologii 4K transmitujący wybrane wydarzenia w natywnej jakości UHD, takie jak wyścigi Formula 1® czy wybrane mecze LaLiga Santander.
Insight TV UHD (dostępny od pakietu podstawowego S) – to wiodący na świecie kanał 4K UHD i setki godzin programów nadawanych w 4K UHD i HDR poświęconych odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym.
Fashion TV 4K (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) – to najbardziej rozpoznawalny i mający ogólnoświatowy zasięg kanał telewizyjny poświęcony modzie. Telewizja przez całą dobę pokazuje widzom najnowsze pokazy mody, ostatnie trendy, znaczące wydarzenia, a także historię projektantów, kulisy happeningów, portfolio modelek i modeli, życie celebrytów i ich styl.
NASA TV UHD (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) – to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. Można na nim oglądać wyjątkowe zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Treści 4K w Polsat Box Go

Poza kanałami 4K abonenci Polsat Box mają dostęp do treści VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go, dostępnym zarówno na dekoderze polsat box 4K, jak i m.in. urządzeniach mobilnych. Wśród nich są kinowe hity: przebojowe „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, uroczy „Paddington 2”, zabawna animacja „Jaskiniowiec” czy uwielbiany przez młodych widzów „Baranek Shaun Film. Farmageddon” i inne. A wkrótce także dodatkowe materiały z bogatej biblioteki przygód i akcji Insight TV UHD.

Telewizja dla każdego

Polsat Box umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia usługi w 3 technologiach – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT – oraz 3 proste pakiety podstawowe w cenie 20, 30 i 60 zł miesięcznie.

Pakiety podstawowe można swobodnie łączyć z pakietami tematycznymi premium:
– sportowymi: Polsat Sport Premium (z Ligą Mistrzów UEFA), Eleven Sports (m.in. z LaLigą Santander, Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM czy Formula 1), Ekstraklasa z kanałami CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą (dla TV satelitarnej i kablowej IPTV),
– filmowymi: HBO i HBO GO, Filmy i seriale, Filmbox,
– z bajkami: Dzieci.

Wybrane kanały TV i treści ze swojego pakietu telewizyjnego można bezpłatnie oglądać online w serwisie Polsat Box Go, na wielu różnych urządzeniach, także mobilnie.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *