Wystartował kanał Wydarzenia24

Punktualnie o godzinie 6:00 ruszyły Wydarzenia24. Stacja informacyjna powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.

Sprawdź ofertę kanału Wydarzenia24 w PROGRAMIE TV

1 września Telewizja Polsat uruchomiła Wydarzenia24. Punktualnie o godzinie 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską. Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.

W ramówce Wydarzeń24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Wśród prowadzących Wydarzenia24 zobaczymy, oprócz wspomnianej wcześniej Ewy Gajewskiej, Agatę Wojtkowiak, Aleksandrę Janiec, Wiolettę Wrambę i Karolinę Soczewkę. Informacje sportowe prezentuje Łukasz Dubaniewicz. O tym czym żyje internet oraz media społecznościowe bacznie sprawdza, weryfikuje i prezentuje widzom Bartosz Cebeńko, a najnowszą prognozę pogody przedstawia Ksenia Chlebicka.

Wydarzenia24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

Wydarzenia24 są częścią Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk, Dyrektor Pionu.

Kanał Wydarzenia24 zastąpił w ofertach telewizji kablowych i satelitarnych Superstację.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *