Polsat liderem w miesiącach letnich

Polsat w okresie letnim, tj. w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku, był najchętniej oglądaną stacją, notując średnie udziały w grupie komercyjnej na poziomie 12,1% SHR. Polsat wyprzedził w rankingu TVN oraz oba kanały telewizji publicznej. Polsat jest również liderem oglądalności w grupie komercyjnej za okres pierwszych ośmiu miesięcy tego roku.

Wśród najchętniej oglądanych wakacyjnych pozycji programowych Polsatu znalazły się Disco Hit Festival Kobylnica 2015, który zgromadził 2,5 mln widownię, dwa dni festiwalu Disco pod Gwiazdami, które oglądało odpowiednio 2,1 i 2,5 mln widzów, i Zielonogórska Noc Kabaretowa z którą bawiło się przed telewizorami niemal 2 mln widzów. Na dobry wakacyjny wynik stacji wpływ miały również m.in. polskie klasyki komediowe „Kogel – Mogel” (2,3 mln), „Galimatias czyli Kogel – Mogel II” (1,9 mln) i „Seksmisja” (1,9 mln) oraz filmy: „Drużyna A” (2,1 mln), „2012” (1,8 mln), „Anioły i demony” (1,8 mln), „Faceci w czerni 3” (1,7 mln) czy „Niesamowity Spider Man” (prawie 1,7 mln).

Polsat jest też liderem oglądalności w grupie komercyjnej po 8 miesiącach tego roku – z udziałem na poziomie 13,1% SHR, zaś w grupie wszystkich badanych jest druga z wynikiem 11,5% SHR.

Źródło: Telewizja POLSAT

2 Comments on “Polsat liderem w miesiącach letnich”

  1. Ja rezygnuje z oglądania tego Trudne sprawy i Dlaczego ja.Jak wygląda typowy dzień polsatu(Nie da się tego oglądać kanału polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *