„Załoga Eko – Na tropie tajemnic przyrody” w TVP Polonia

Jarosław Krawczyk i dzieci z „Załogi Eko” udają się w najpiękniejsze zakątki naszego kraju, aby odkrywać cuda natury. Jakie wyzwania i niespodzianki czekają na nich tym razem? 4. seria „Załogi Eko” w każdą niedzielę o godzinie 9:05 w TVP Polonia.

Miłośnicy przyrody i młodzi podróżnicy, pod czujnym okiem leśnika i ekologa, Jarosława Krawczyka, wyruszają w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym odcinku odwiedzą miejsca, w których ratuje się ginące gatunki roślin i zwierząt, np. ośrodek hodowli głuszców w Wiśle, czy Wyspę Sobieszewską – niezwykły rezerwat niedostępny dla turystów. Dzięki „Załodze Eko” widzowie zobaczą z bliska najcenniejsze siedliska i bogactwa polskiej natury oraz dowiedzą się m.in. na czym polega praca arborystów, gdzie w Polsce kwitną storczyki, jak się należy zachować w przypadku spotkania dzikich zwierząt na szlaku oraz na czym polega zjawisko wędrujących wydm. W odkrywaniu tajemnic przyrody „Załodze Eko” pomogą ludzie, dla których ratowanie przyrody stało się sposobem na życie.

„Załoga Eko” na antenie TVP Polonia w każdą niedzielę, począwszy od 6 września, o godzinie 9:05 oraz w piątek o godzinie 16:55.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *