Polsat News bez „To był dzień na świecie”, ale z nowym programem „Tak czy nie”

„Tak czy Nie” to nowy program na antenie kanału informacyjnego Polsat News. Pierwsze wydanie zobaczymy 2 kwietnia o godzinie 21:30. „Tak czy Nie” poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński.

Formuła magazynu zakłada, że prowadzący postawi pytanie, na które spróbują odpowiedzieć zgromadzeni w studiu goście, a decyzję „Tak czy nie” podejmą widzowie. Program będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze pytanie dnia. Punktem wyjścia będzie zawsze najistotniejsze wydarzenie, które skupia zainteresowanie widzów. W programie zderzone zostaną odmienne punkty widzenia, a widzowie będą mogli na żywo skomentować to, co mówią goście, a nawet zadać im pytanie za pośrednictwem portali społecznościowych – Facebook i Twitter. Widzowie będą mogli wyrazić swoją opinię także mailowo – adres: takczynie@polsat.com.pl

Na Facebooku zostanie stworzony fanpage programu, na którym zostanie uruchomiona sonda, za pośrednictwem której widzowie odpowiedzą na pytanie dnia. Wynik sondy zostanie podany przez prezentera nowego programu w magazynie „Wydarzenia, opinie, komentarze”, który emitowany jest o godzinie 22:00.

„Tak czy Nie” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 21:30. Prowadzący program, Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński, są związani ze stacją Polsat News od początku nadawania kanału, obecnie prowadzą „Wydarzenia 15:50”.

Zmiany w wiosennej ramówce Polsat News

Od 2 kwietnia w dni powszednie o godzinie 19:35 zostanie wyemitowany program Polsatu Biznes „I kto ma rację?”. Następnie magazyn „To był dzień” (godzina 20:00), który zyskał nową oprawę graficzną oraz odświeżoną formułę. Magazyn „To był dzień na świecie” od 2 kwietnia zmienia się w „To był tydzień na świecie” i będzie nadawany w niedzielę o godzinie 21″00, potrwa godzinę. W programie zobaczymy podsumowanie najważniejszych wydarzeń zagranicznych minionego tygodnia. Zmieni się także pora emisji Magazynu Reporterów Krajowych „POLSKA” – od kwietnia program będzie emitowany o godzinie 21:00 i zostanie wydłużony do 20 minut. „Informacje dnia”, czyli najważniejszy serwis informacyjny w ciągu doby, zostanie przeniesiony na godzinę 23″00 (wcześniej godzina 21:00). Wydłużony do 20 minut zostanie także magazyn „Oblicza świata”, emitowany w soboty o godzinie 21:30. W programie znajdzie się więcej informacji lifestylowych i ciekawostek.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *