„Na krawędzi”: wokół Marty robi się bardzo niebezpiecznie, w „Przyjaciółkach” dwie nowe postaci

Zamordowano dwie dziewczyny z fundacji Mary. Zniknęła kolejna dziewczyna z ośrodka „La Liberta”. Wolański również zniknął. A Protas, człowiek do zadań specjalnych, podjął włąsną grę. Śmierć Bayo (Aleksandra Szwed) głęboko zabolała Martę (Urszula Grabowska).

Chciała ją ocalić, a przyczyniła się do jej śmierci. Na dodatek okazało się, że to dziewczyna, której pomagała – Krystyna Janicka (Olga Bołądź) – wpuściła zabójców Bayo do ośrodka. Wolański (Krzysztof Pieczyński) zlecił Protasowi (Łukasz Simlat) zabicie Marty. Postanowił wykorzystać sytuację. Liczył, że będzie to wyglądało na porachunki handlarzy żywym towarem. Wiedział, że będzie go to sporo kosztować, ale nie przypuszczał, że zapłaci najwyższą cenę. Protas podjął własną grę, zlikwidował Wolańskiego i zaproponował sędziemu Zawadzie (Krzysztof Stelmaszyk) swoje usługi. Przekonał Zawadę, że Sanjo może mu przeszkodzić w uzyskaniu nominacji na sędziego Sądu Najwyższego, a on może się wtedy przydać.

Marta wiedziała, że wystąpiła przeciwko wpływowym i bezwzględym ludziom. Nie spodziewała się jednak, że na tarasie swojego domu znajdzie zwłoki Wolańskiego. Ktoś zadał sobie wiele trudu, żeby dać jej do zrozumienia, z kim ma do czynienia. Zaczyna się bać – nie o siebie, ale o córkę. Anka (Maria Niklińska) próbuje nakłonić matkę do powrotu do Kanady. Jednak Marta nie daje się zastraszyć. Zapewnia córce ochronę i bez względu na wszystko realizuje swój plan – chce dopaść swoich oprawców. Dzięki Tamarze (Maja Hirsch) wie, że Zawada jest bankrutem. Jego żona jest hazardzistką i narkomanką – podpisuje weksle na prawo i lewo. Czy zniszy Zawadę wykorzystując jego żonę? Czy jedank będzie starała się ostrzec Sylwię (Joanna Kulig) przed jej mężem?

Odpowiedzi znajdziecie w 4. odcinku „Na krawędzi”, który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już jutro, 21 marca, o godzinie 22:00.

Już jutro w Przyjaciółkach: Dwie nowe postaci – Łukasz (Mikołaj Krawczyk) pojawia się w banku Zuzy (Anita Sokołowska), a Krzysztof (Paweł Królikowski) niesmiało wkracza w życie Anki (Magdalena Stużyńska).

W firmie Zuzy (Anita Sokołowska) zostaje zatrudniony nowy dyrektor marketingu, Łukasz Grabowski – w tej roli Mikołaj Krawczyk. Markiewicz, chcąc zapomnieć o Wojtku (Lesław Żurek), zaprasza go na drinka. Podczas spotkania widać, że świetnie się ze sobą czują i rozumieją. Czy Łukasz skutecznie zajmie myśli Zuzy? Jedyne co możemy zdradzić to że będzie gorąco!

Anka (Magdalena Stużyńska) w końcu decyduje się pójść na terapię. Wybiera się do ośrodka leczenia uzależnień. Psycholog robi wstępne rozeznanie, a następnie kieruje Strzelecką na terapię grupową. Anka jest przerażona tym, co słyszy. Ma wrażenie, że problem uzależnienia jej nie dotyczy. Podczas meetingu przypatruje jej się z zainteresowaniem jeden z uzależnionych, Krzysztof (w tej roli Paweł Królikowski).

Inga (Małgorzata Socha) zostaje przyłapana przez Edytę (Aleksandra Popławska) w dwuznacznej sytuacji z Januszem (Mariusz Drężek). Czy uda jej się wyjaśnić pracodawczyni, że nie miała złych intencji? Po pracy Inga wybiera się na randkę z Rafałem (Michał Rolnicki). W końcu czuje się szczęśliwa. Tymczasem Piotr (Mariusz Zaniewski) podczas zakupów w sklepie spożywczym widzi całujących się Ingę i Rafała. Wzbiera w nim zazdrość. Także Andrzej (Adam Krawczyk) nie radzi sobie z tym, że Inga układa sobie życie u boku innego mężczyzny.

Patrycja (Joanna Liszowska) po kolejnej serii badań idzie do Michała (Marcin Rogacewicz). Potrzebuje jego wsparcia. Niestety, okazuje się, że narzeczony pomaga Sylwii (Dominika Kojro) w przeprowadzce. Mężczyzna nie wie, że rejestratorka nie mieszka sama…

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *