Polsat News w dniu otwarcia MŚ na Stadionie Narodowym (zdjęcia)

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn to wielkie sportowe święto dla wielu Polaków. Właśnie dlatego stacja informacyjna Polsat News, swoje flagowe programy – główne wydanie „Wydarzeń”, „Gościa Wydarzeń” oraz „Nowy dzień z Polsat News” nada ze specjalnego studia przygotowanego na Stadionie Narodowym – miejscu, skąd 30 sierpnia, zostanie nadany na głównej antenie mecz otwarcia. Relacje z przygotowań, ceremonia otwarcia, gorące komentarze po meczu, zdjęcia z lotu ptaka dzięki kamerom Newscoptera, relacje reporterskie – to wszystko czeka na widzów Polsat News.

Ze specjalnego studia zlokalizowanego na koronie Stadionu Narodowego, 30 sierpnia, tuż po ceremonii otwarcia, zostanie nadane główne wydanie „Wydarzeń”. Program zostanie wyemitowany na żywo o zmienionej godzinie – 19:20. Serwis niemal w całości będzie poświęcony mistrzostwom, widzowie zobaczą także zdjęcia z Newscoptera Polsat News, który przez cały dzień będzie obserwował z lotu ptaka przygotowania do meczu otwarcia. Tuż po zakończeniu „Wydarzeń”, wyemitowana zostanie rozmowa z „Gościem Wydarzeń” (emisja w Polsat News). Oba programy poprowadzi Magda Sakowska. W tym dniu również informacje sportowe, emitowane na głównej antenie po „Wydarzeniach”, zostaną nadane z tego szczególnego w tym dniu miejsca.

polsatnewsmspolska2
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Także poranny program „Nowy dzień z Polsat News” zostanie wyemitowany ze studia zbudowanego na poziomie boiska na Stadionie Narodowym. O godzinie 5:58 z widzami Telewizji POLSAT i Polsat News spotkają się Beata Cholewińska, Krzysztof Ibisz, Paweł Sikora oraz ich goście. Gośćmi Beaty i Krzysztofa będę m.in. Stephane Antiga – selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski, który właśnie w Polsat News, na kilka godzin przed pierwszym meczem, opowie o przygotowaniach naszej reprezentacji. Beata i Krzysztof porozmawiają także z byłymi siatkarzami Pawłem Papke – byłym reprezentantem Polski w siatkówce oraz Tomaszem Wójtowicz – byłym mistrzem świata i mistrzem olimpijskim w siatkówce. Tylko w Polsat News dowiemy się jak będzie wyglądała ceremonia otwarcia – w studiu gościć będzie DJ Adamus, który odpowiada za oprawę muzyczną całej inauguracji i skomponowanie hymnu mistrzostw oraz Agustin Egurrola, który przygotował show z 120 tancerzami.

Zdjęcie: Telewizja POLSAT
Zdjęcie: Telewizja POLSAT

Emisja programu już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia od godziny 5:58 na antenie Telewizji Polsat (do godziny 7:40) oraz w Polsat News (do godziny 10:00).

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *