Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Monika Zamachowska i Tomasz Wolny, Iwona Radziszewska i Łukasz Nowicki – to nowe pary jesiennej odsłony “Pytania na śniadanie”. W programie pojawią się także nowe twarze, m.in. Karolina Malinowska, Klaudia Podkalicka, Agata Nizińska, Weronika Diallo oraz Grzegorz Dolniak.

Od września “Pytanie na śniadanie” poprowadzą pary: Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Monika Zamachowska i Tomasz Wolny, Iwona Radziszewska i Łukasz Nowicki oraz Ula Chincz – prowadząca do zadań specjalnych, którą zobaczymy w wywiadach z gwiazdami oraz łączeniach na żywo.

Jesienią w programie pojawią się także nowe twarze m.in. Karolina Malinowska w cyklu “Misja Mama”, Klaudia Podkalicka kierowca rajdowy w serii “Kobieta za kierownicą”, aktorka Agata Nizińska w “Kulturze od kuchni”, Weronika Diallo w cyklu “Polki w chustach, Polki, cudzoziemki” oraz Grzegorz Dolniak artysta kabaretowy w serii “Szperacze.tv” (który udowodni, że archiwa TVP zawierają prawdziwe perełki).

Do grona stałych współpracowników “Pytania na śniadanie” należą m.in. Alicja Resich-Modlińska, Maria Czubaszek (“Czubaszek na śniadanie”), Mikołaj Roznerski (“Total forma”), Barbara Kurdej-Szatan (Agentka do zadań specjalnych PnŚ), Beata Pawlikowska (“W dżungli zdrowia”), Mariola Bojarska – Ferenc (“Piękni i zdrowi po 40-ce”).

Poranek z PnŚ zawsze rozpoczyna się od prognozy pogody. Marzena Sienkiewicz i Ola Kostka ze studia plenerowego na Woronicza 17 lub z dowolnego miejsca Polsce, prezentują najnowsze informacje pogodowe na nadchodzący dzień.

Codziennie w PnŚ – “Czerwony Dywan” – poranna dawka informacji o gwiazdach, wywiady i reportaże z planów filmowych, wybiegów modowych, a także żartobliwe komentarze do ekscentrycznych zachowań polskich i zagranicznych sław. W ekipie “Czerwonego Dywanu” – m.in. znani z poprzednich sezonów: Paulina Drażba, Katarzyna Burzyńska, Mateusz Szymkowiak oraz nowe twarze i nowi komentatorzy m.in. w poniedziałki Krzysztof Skiba.

W piątki więcej kultury, m.in.: Premiery filmowe – poleca Grażyna Torbicka, Kultura od kuchni – prezentuje Agata Nizińska, Książki na weekend wybiera Katarzyna Gryga.

Źródło: Telewizja Polska