Film „Winx Club” i nowy sezon serialu „Klub Winx” w PULS 2 (grafika)

PULS 2 przygotował propozycję dla fanek serialu „Klub Winx”. W piątek, 12 września, na antenie stacji premierę będzie miał pełnometrażowy film opowiadający o przygodach małych wróżek – „Winx Club. Magiczna przygoda”, a w poniedziałek, 15 września, rozpocznie się emisja nowego sezonu „Klubu Winx”.

Główną bohaterką filmu „Winx Club. Magiczna przygoda” jest Czarodziejka Smoczego Płomienia – Bloom, która jest coraz bardziej znudzona obowiązkami księżniczki krainy Domino. Jednak kiedy złe wiedźmy uknują spisek, próbując zniszczyć mityczne Drzewo Życia, Bloom będzie miała okazję wyrwać się z pałacu i poćwiczyć swoje magiczne umiejętności. Razem z oddanymi przyjaciółkami – Florą, Stellą, Musą, Laylą i Tecną – rzuci wyzwanie siłom zła i nauczy się, jak zostać królową i zdobyć zaufanie poddanych.

pulswwinxmp

Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, gdy tylko pojawiają się kłopoty, dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.

„Winx Club. Magiczna przygoda”

Premiera: piątek, 12 września, godzina 13:50
Powtórka: sobota, 13 września, godzina 8:50

„Klub Winx”, III sezon

Premiera: poniedziałek, 15 września, godzina 10:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:35 i 10:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *