Polsat News z rekordowymi udziałami w grupie 4+

Polsat News relacjonując pierwszy dzień wizyty Papieża Franciszka w Krakowie uzyskał 2,72% udziałów w grupie 4+. Jest to najlepszy wynik od początku nadawania stacji. 27 lipca 2016 roku relację ze Światowych Dni Młodzieży na antenie Polsat News wybrało 3,5 miliona widzów co przełożyło się również na bardzo dobre wyniki stacji w grupie wiekowej 16-49 – 2,32% SHR.

Polsat News w ciągu wczorajszego dnia włączyło około 3,5 miliona widzów – co przełożyło się na dzienne udziały na poziomie 2,72% w grupie wiekowej 4+ oraz 2,32% w grupie wiekowej 16-49. W grupie wszystkich oglądających stacja uzyskała najlepsze udziały od początku nadawania.

Już od godziny 15:00 na antenie Polsat News widzowie mogli obejrzeć wydania specjalne programów w całości poświęconych pierwszej wizycie Papieża Franciszka w Polsce. Najnowsze informacje z obchodów Światowych Dni Młodzieży relacjonowali obecni na miejscu reporterzy Polsat News, a w studiu komentowali zaproszeni goście. Natomiast ze studia plenerowego w Krakowie emitowane było główne wydanie „Wydarzeń”, które poprowadziła Dorota Gawryluk.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *