Polsat News z nowymi prowadzącymi

Beata Cholewińska oraz Joanna Górska dołączyły do grona prowadzących poranny program „Nowy dzień” w Polsat News. Natomiast Agnieszka Jabłońska-Twaróg została nową prowadzącą wieczornych serwisów informacyjnych w Polsat News. Beatę Cholewińską i Agnieszkę Jabłońską-Twaróg po raz pierwszy na antenie stacji zobaczymy 8 września, a Joannę Górską 14 września.

Beata Cholewińska i Joanna Górska poprowadzą na zmianę weekendowe (piątek – niedziela) wydanie programu „Nowy dzień” w Polsat News. Od poniedziałku do czwartku w roli prowadzący zobaczymy Bartosza Kurka, Marka Kacprzaka i Mariusza Abramowicz. „Nowy dzień” to dynamiczne i lekkie pasmo poranne. W programie analizy i komentarze ekspertów łączą się z opiniami widzów, rozmowami z gwiazdami, informacjami z aren sportowych, przeglądami prasy krajowej i zagranicznej, newsami z showbiznesu, informacjami medycznymi, konkursami dla widzów i raportami pogodowymi. Ponadto codziennie o godzinie 8:50 widzowie mogą obejrzeć „Graffiti” – wywiad dziennikarzy Polsat News i „Wydarzeń”. Poranne pasmo „Nowy dzień” nadawane jest na antenie Polsat News od godziny 6:00 do 11:00 i jednocześnie na antenie Polsatu od godziny 6:00 do około godziny 8:00.

Agnieszka Jabłońska-Twaróg natomiast dołączyła do grona prezenterów wieczornych serwisów informacyjnych w Polsat News. Jabłońska jest dziennikarką i prezenterką TV Biznes, gdzie prowadzi debatę gospodarczą „Kto ma rację?” oraz „Biznes Informacje”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *