III edycja „Ugotowanych” już w niedzielę na antenie TVN

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników „Ugotowanych”. Pierwszy odcinek nowej edycji programu zobaczymy już w najbliższą niedzielę! Nowi bohaterowie, nowe kulinarne inspiracje i nowe emocje towarzyszące zmaganiom o apetyczną sumkę! Jako pierwsi do walki staną mieszkańcy Poznania.

Przepis na zwycięstwo jest prosty: w każdym odcinku podczas czterech kolacji czwórka bohaterów, którzy nigdy wcześniej się nie widzieli, zasiada do jednego stołu. W „Ugotowanych” przygotowują dla siebie kolację i walczą o pięć tysięcy złotych. Przepis jest prosty, ale rywalizacja towarzysząca gotowaniu zawsze ekscytująca.

Nowa edycja z pewnością będzie świetnym źródłem inspiracji dla tych, którzy nieustannie poszukują nowych wyzwań kulinarnych. Oczywiście nie zabraknie też emocji. Każdy odcinek to nie tylko pomysł na cztery kolacje, ale też spotkanie czterech kompletnie różnych światów. Przy jednym stole zasiadają osoby o skrajnych zainteresowaniach i zawodach. W nowej edycji pojawią się między innymi: kowal, śpiewaczka klasyczna, harleyowiec, konferansjer, pin-up girl, dyrygentka i telemarketer – zdradza producentka programu Adrianna Przetacka.

W Poznaniu przez cztery wieczory będą walczyć: Anita Sadowska – silna, charyzmatyczna, wykładowczyni kosmetologii, Jacek Olewniczak – energiczny i przywódczy konferansjer, moderator imprez i instruktor narciarstwa zjazdowego, Agnieszka Meissner – zawsze uśmiechnięta pani fotograf z zamiłowania podróżniczka i Paweł Urbański – telemarketer z ciętym dowcipem, prawdziwy pasjonat gotowania i autor kulinarnego bloga.

Na jakie smaki tym razem postawili nasi Ugotowani? Eksperymentalne wariacje, czy sprawdzone przepisy? Czy na stole zwycięży znana poznańska oszczędność, czy słynna polska gościnność? Gorąca atmosfera, wyjątkowa kuchnia i jak zwykle emocjonująca rywalizacja. Kto zwycięży w premierowym odcinku trzeciej edycji „Ugotowanych”?

„Ugotowani” – III edycja

Premiera: niedziela, 9 września, godzina 18:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *