Polsat po raz 13. z „Mikołajkowym Blokiem Reklamowym”

Już po raz trzynasty nie wychodząc z domów widzowie mogą pomóc chorym dzieciom – podopiecznym Fundacji Polsat – oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Polsatu, a także w telewizji internetowej ipla tradycyjnie 6 grudnia o godzinie 18:45. Dotychczas Fundacja Polsat objęła swoją pomocą 28 805 dzieci.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności przekazane zostaną w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. W ciągu dotychczasowych dwunastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 15,1 miliona złotych. Po raz kolejny Świętego Mikołaja, w którego wcieli się wybitny aktor Krzysztof Kowalewski, wspomogą dziennikarze redakcji „Wydarzeń”, Polsat News i Polsat Sport. W tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Beata Cholewińska, Karolina Szostak, Jarosław Gugała, Dariusz Ociepa oraz Bartosz Kwiatek.

Kolejny raz mamy szansę pomóc podopiecznym Fundacji Polsat, oglądając 6 grudnia Mikołajkowy Blok Reklamowy, emitowany na antenie Telewizji Polsat o godzinie 18:45. To prosty gest, który nic nie kosztuje, a ma wielką moc. Im więcej będzie nas przed telewizorami, tym więcej pieniędzy zbierzemy na wsparcie chorych dzieci – mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

Od 19 listopada Polsat oraz stacje z Grupy Polsat w specjalnie przygotowanych ogłoszeniach będą zapraszać widzów do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Dodatkowo zapowiedzi będą emitowane w telewizji internetowej ipla, w radiu MUZO.FM oraz w telewizji wewnątrzsklepowej PRN Polska.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *