Polsat Sport News w ofercie biura reklamowego PolsatMedia

Polsat Sport News dołączył do grona programów telewizyjnych, które znajdują się w ofercie programowej biura reklamowego Telewizji POLSAT – PolsatMedia. Pojawienie się Polsatu Sport News w ofercie PolsatMedia oznacza, że już wkrótce na antenie sportowo-informacyjnego kanału mogą pojawić się reklamy.

Aktualizacja: Polsat Media od 1 listopada 2012 roku rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w Polsacie Sport News.

Na stronie internetowej PolsatMedia, na tę chwilę (13 października), cennik reklam dla Polsatu Sport News nie jest dostępny. Jedyną informacją dotyczącą Polsatu Sport News, z jaką można się zapoznać, jest krótka wizytówka sportowo-informacyjnego kanału Polsatu.

Polsat Sport News to sportowy newsowy kanał informacyjny, który rozpoczął emisję w maju 2011 roku. Głównym elementem programu jest 5 minutowy serwis „Sport Flash” nadawany premierowo o 7.00, 9.00, 11.00 i 12.00. A następnie co godzinę między 15.00 a 21.00. O 23.00 na antenie Polsatu Sport News pojawia się 15 minutowe „Sportowe podsumowanie dnia”. Drugim istotnym elementem programu są relacje na żywo z siatkarskiej PlusLigi, piłki ręcznej, tenisowego Wimbledonu czy golfowego British Open. Ofertę kanału dopełnia sportowa publicystyka: „Cafe Futbol”, „Kulisy sportu”, „Atleci”, „Futbol Mundial”, „Magazyn Golfowy”, „Magazyn SET”, „Magazyn Piłki Ręcznej”, czy magazyny FIS – narciarski, freestylowy oraz snowboardowy. –

Źródło: Polsat Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *