Mecz Polska-Anglia w TVP1/HD

To będzie sportowe wydarzenie jesieni. Już jutro (16 października) w meczu eliminacji Mistrzostw Świata Brazylia 2014 Polska na Stadionie Narodowym w Warszawie zmierzy się z Anglią. Transmisja od godziny 20:30 w TVP1/HD.

W TVP1/HD tuż przed wielkim wydarzeniem zostanie przypomniana historia polskich pojedynków z Anglikami (Historia piłki nożnej w Polsce – Mecze Polska – Anglia o godzina 20:15).

Mecz ze Stadionu Narodowego w Warszawie skomentuje Dariusz Szpakowski wraz z byłym reprezentantem Polski, królem strzelców turnieju olimpijskiego w Barcelonie, gdzie Polska wywalczyła srebrny medal – Andrzejem Juskowiakiem. Studio – także zlokalizowane na największej arenie EURO 2012 w naszym kraju – poprowadzi Włodzimierz Szaranowicz. Wśród jego gości będą: Włodzimierz Lubański – najlepszy strzelec w historii naszej reprezentacji, Jerzy Dudek – były reprezentant Polski, zwycięzca Ligi Mistrzów z Liverpoolem i Michał Żewłakow – piłkarz Legii Warszawa, były kapitan naszej kadry.

Należy oczekiwać, że mecz Polska – Anglia spotka się z dużym zainteresowaniem widzów TVP1/HD. Rozegrany w piątek 12 października pojedynek „biało- czerwonych” z RPA zgromadził przed telewizorami nastawionymi na Jedynkę 3 438 tysięcy osób. Udziały w rynku widowni wyniosły 24,1%. Oznacza to, że spotkanie zainteresowało co czwartego odbiorcę mającego w tym czasie włączony telewizor.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *