Słabsze wyniki oglądalności „Must be the music”, a „Go to dance” z rekordem

Drugi półfinał „Tylko muzyka. Must be the music” obejrzało w miniony wieczór blisko 3,4 mln widzów, z kolei ostatni odcinek castingowy 2. serii „Tylko taniec. Got to dance” obejrzało tym razem blisko 3 mln widzów – jest to najlepszy wynik tanecznego show pod względem liczby widzów w tym sezonie. Program zanotował wzrost w stosunku do poprzedniego odcinka o ponad 276 tys. widzów. Telewizja POLSAT, zarówno w piątek jak i w niedzielę, w trakcie nadawania show, była liderem w grupie komercyjnej 16-49, natomiast wczoraj, w trakcie nadawania „Tylko muzyka”, Polsat okazał się również liderem w grupie wszystkich badanych 4+.

„Tylko muzyka. Must be the music” obejrzało wczoraj prawie 3,4 mln widzów – w trakcie jego nadawania, Telewizja POLSAT po raz kolejny pokonała TVN, który nadaje w tym samym paśmie „Masterchefa” – konkurencyjny program obejrzało wczoraj łącznie 3 mln 059 tys. widzów. W drugim półfinale „Tylko muzyka” poznaliśmy kolejnych dwóch finalistów show – charyzmatycznego rockmana Tomka Kowalskiego oraz – jak określił go sam Sztaba – „lepszego w dołach od samego Eltona Johna”, Piotra Kitę.

Telewizja POLSAT w miniony weekend znów zanotowała bardzo dobre wyniki oglądalności w trakcie nadawania swoich show – w piątek i niedzielę, podczas „Tylko taniec” i „Tylko muzyka”, była stacją numer jeden w grupie komercyjnej 16-49: piątek z wynikiem 20,3% SHR, w niedzielę 22,32% SHR. W niedzielę też, w trakcie nadawania „Tylko muzyka”, Polsat był liderem z wynikiem na poziomie 19,75% SHR w grupie wszystkich badanych 4+.

Polsat zanotował również bardzo dobre wyniki obu show wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia. „Tylko muzykę. Must be the music” oglądało w grupie młodych – 32,90% SHR, z kolei „Tylko taniec. Got to dance” obejrzało w grupie młodych 27,33% SHR. Udziały te zapewniły stacji, w trakcie nadawania obu show, pozycję numer jeden w badanej grupie wiekowej.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *