Polsat Sport ze spotem z okazji 15. urodzin (wideo)

2 października 2015 roku podczas uroczystej gali z okazji 15 – lecia powstania Polsatu Sport miała miejsce premiera nowego spotu wizerunkowego kanału. W promocyjnym klipie związanym z jego jubileuszem 15 – lecia pojawiło się 15 gwiazd polskiego sportu, dziennikarzy i komentatorów kanału.

To dzięki sukcesom gwiazd polskiego sportu Polsat Sport jest od 2007 roku nieprzerwanie najchętniej oglądanym kanałem w grupie komercyjnej. Na co dzień dziennikarze kanału i sportowcy spotykają się na piłkarskich stadionach, w ringu i na parkietach sportowych hal. Tym razem mogli wystąpić razem przed kamerą w niecodziennej dla jednych i drugich rzeczywistości. Spot wizerunkowy 15 lat Polsatu Sport, uświetniły swoim udziałem sportowe osobowości: siatkarki Małgorzata Glinka – Mogentale, Milena Radecka, siatkarze Andrzej Wrona, Łukasz Kadziewicz i Michał Winiarski, gwiazda MMA Mamed Khalidov i bokserski mistrz Tomasz Adamek. W spocie pojawił się także były piłkarz reprezentacji Polski, a dziś komentator Polsatu Sport – Wojciech Kowalczyk, oraz dziennikarze kanału: Karolina Szostak, Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Jerzy Mielewski i Paweł Wójcik.

W klipie wykorzystano utwór Joan Jett & The Blackhearts „I Love Rock’n’Roll”.

Za produkcję spotu odpowiadała Agata Tadra a Paweł Witecki go wyreżyserował. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *