Rocktober Fest wraca na antenę Eska ROCK

Eska ROCK obchodzi w tym roku 11. urodziny. Z tej okazji na antenę wraca akcja specjalna stacji – Rocktober Fest 2015. Jej zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd muzyki rockowej oraz słuchaczy Eski ROCK, który odbędzie się 3 listopada 2015 roku w warszawskim klubie Palladium.

Urodzinowa akcja specjalna Eski ROCK „Rocktober Fest 2015” wystartowała 5 października. W ramach akcji słuchacze wybierają rockowy top wszechczasów, czyli 500 najważniejszych rockowych utworów w historii. Głosują na 2 sposoby – wskazują piosenki z listy na specjalnej stronie internetowej (www.eskarock.pl/rocktoberfest-rockowy-hit-wszech-czasow) lub zgłaszają własną propozycję. W obu przypadkach muszą uzasadnić swój wybór. Od poniedziałku do piątku dziennikarze Eski ROCK w cogodzinnych wejściach antenowych będą dzwonić do słuchaczy, którzy wzięli udział w zabawie. Nagrodą w konkursie są zaproszenia na finał akcji, czyli Rocktober Fest Party.

Na koncertowej scenie Eski ROCK wystąpią: prezenter i gospodarz programu „Kultowa Godzina” w Esce ROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski wraz z zespołem Revolver!, Terrific Sunday, Neony. Gwiazdą wieczoru będzie formacja Power of Trinity.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *