Polsat z 12. edycją Mikołajkowego Bloku Reklamowego

Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, ten specjalnie przygotowany blok reklamowy, wyemitowany zostanie 6 grudnia o godzinie 18:45, tuż przed Wydarzeniami. Już po raz kolejny akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej IPLA – blok reklamowy będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv, w aplikacjach IPLA na komputery, tablety oraz smartfony, a także na wybranych telewizorach Smart TV.

To już 12. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego organizowanego przy udziale Polsat Media. Jestem dumna, że widzowie Telewizji Polsat tak licznie i chętnie się do niej przyłączają i mam nadzieję, że i w tym roku nas nie zawiodą. Idea jest prosta: im więcej nas będzie przed telewizorami, tym większa liczba naszych małych podopiecznych otrzyma wsparcie – nowoczesne leki, sprzęt medyczny oraz zabiegi rehabilitacyjne. W tym wyjątkowym dniu, każdy z nas może zrobić dużo dobrego dla wielu potrzebujących, naprawdę niewielkim wysiłkiem. 6 grudnia wszyscy bądźmy Świętymi Mikołajami! – zachęca Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji POLSAT.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną, jak każdego roku, w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci – podopiecznych Fundacji POLSAT. Dotychczasowe jedenaście edycji kampanii Mikołajkowego Bloku Reklamowego przyniosło wsparcie dla podopiecznych Fundacji POLSAT w wysokości prawie 13 500 000 zł. Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację dzieci. Do dziś Fundacja POLSAT objęła swoją pomocą 26 657 dzieci. Po raz kolejny Mikołaja wspomogą również dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport w tym roku będą to: Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Ewa Gajewska, Robert Gusta, Mateusz Borek i Jarosław Gugała.

Razem będą namawiać do wspólnego oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego – co zwiększy wysokość kwoty, którą reklamodawcy przekażą dla podopiecznych Fundacji POLSAT.

Praca nad Mikołajkowym Blokiem Reklamowym to bardzo przyjemny czas, jeden z najcieplejszych momentów w całym roku. Świadomość jak dużej liczbie potrzebujących dzieci pomagamy co roku – jest bardzo mobilizująca, dlatego podchodzę do tego zadania z wielkim zaangażowaniem, choć również i uśmiechem – bo przecież nie sposób nie uśmiechnąć się widząc Świętego Mikołaja – powiedział o swoim udziale w kampanii Jarosław Gugała.

Kampania emitowana będzie na antenie Polsatu oraz na kanałach tematycznych Grupy POLSAT. Kampanię zrealizowała Telewizja Polsat, spoty wyreżyserował Mariusz Palej, a producentem był Krzysztof Hansz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *