Polsat zapowiada kolejny odcinek „Hotelu 52” i „Przyjaciółek”

W Hotelu 52 pojawia się 50-letni Wiktor Rowicki (Piotr Szwedes). Od lat jeździ on po Europie, oceniając hotele. Prowadzi bloga, w którym opisuje swoje doświadczenia hotelarskie. Wszystkie wydawnictwa w kraju bazują na jego opiniach. Personel Hotelu 52 zostaje postawiony w stan całkowitej gotowości. Każdy chce wypaść najlepiej przed „Neronem”.

W tym samym czasie w Hotelu 52 czekuje się Alicja (Anna Kerth). Przysiada się w restauracji hotelowej do Wiktora. Podaje się za miłośniczkę jego bloga. Wyraźnie go kokietuje. W rzeczywistości to córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Przynajmniej tak uważa Alicja. Teraz szykuje słodką zemstę, a sprawę ułatwi lampka wina. Nie wie jednak, że jej ojciec ukrywa przed nią pewną tajemnicę…

A jaką? Przekonamy się już 25 października o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Czy Andrzej wyemigruje z kraju?

Andrzej (Marek Bukowski) dowiaduje się przez telefon, że Iwona (Magda Cielecka) postanowiła przedłużyć pobyt w Niemczech. Wciąż czuje się potrzebna Igorowi (Kamil Kula). Wysocki jest zły. Ma dosyć życia na odległość.

Marek Bukowski dołaczył do obsady „Hotel 52” w 3. sezonie. Okazało się, że w czasach liceum jego bohater, Andrzej Wysocki i Iwona (Magdalena Cielecka) byli parą, a Andrzej jest ojcem jej syna, Igora (Kamil Kula). W 4. sezonie Andrzej odzyskał dawną miłość i zbudował relacje z synem. Iwona została jego żoną. W 5. sezonie mimo problemów zawodowych był oparciem dla Iwony. Dzięki niemu Igor, który wcześniej w gniewie wyprowadził się od rodziców, wrócił do domu. Myślał o wyjeździe z kraju, bo nie widział przed sobą żadnych perspektyw. Jednak w 6. sezonie to Iwona musiała wyjechać do Niemiec, aby pomóc synowi. Na początku 6. sezonu poznaliśmy byłą żonę Andrzeja, Beatę (Ada Fijał) – dołączyła do głównej obsady jako szefowa sali restauracyjnej. To dawno zamknięty rozdział, ale bardzo bolesny dla Beaty, co doprowadza do wielu spięć między byłymi małżonkami. Podczas nieobecności żony Andrzej czuje się w obowiązku dopełniania niedomkniętych przez nią spraw. Pomaga właścicielce hotelu w kwestiach papierkowych, które nie są jej mocną stroną – tym samym znalazł się w roli nieoficjalnego menedżera Hotelu 52. Z czasem zaproponuje Andrzejowi zastępstwo za Iwonę – na czas nieobecności menedżerki. Andrzej źle znosi rozłąkę z Iwoną. Czy spróbuje zagłuszyć tęsknotę romansem? Dochodzi do wniosku, że musi walczyć o swoje szczęście. Dlatego postanawia pojechać do Niemiec, aby wesprzeć syna i zobaczyć się z Iwoną.
Na Natalii decyzja Andrzeja wywrze spore wrażenie. Sama zacznie się zastanawiać nad swoim życiem i życiowymi wyborami.

Czy Andrzej wyemigruje z kraju? Przekonamy się śledząć kolejne odcinki 6. sezonu „Hotelu 52” w każdy czwartek o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

PRZYJACIÓŁKI – 8 odcinek: Wspólny trening na siłowni sposobem na troski

Nic tak nie daje siły do walki z przeciwnościami losu jak wysiłek fizyczny. Widzą o tym doskonale przyjaciółki – Zuza, Anka, Inga oraz Patrycja – dlatego w najbliższym odcinku „Przyjaciółek” dziewczyny spotkają się w sali gimnastycznej. Podczas ćwiczeń przedyskutują wszystkie nurtujące je problemy i wymyślą plan działania. Co zrobią i jak to się skończy dowiemy się już w czwartek o godz. 22:00 w Polsacie. Zapraszamy!

Patrycja (Joanna Liszowska) przegada z dziewczynami to, że nie może mieć dzieci i że boi się powiedzieć o tym Michałowi (Marcin Rogacewicz). Co więcej postanowi rozprawić się z rywalką, czyli Oliwią (Katarzyna Gawlica). Wykorzysta w tym celu swój skuter – tej jazdy i awantury Oliwia długo nie zapomni!

Zuzę (Anita Sokołowska) dziewczyny na siłowni wypytają o Wojtka – w końcu była z nim już na kilku randkach i wciąż nie doszło do pocałunku. Przyjaciółkom to nie mieści się w głowie. Czy zakochani wreszcie się pocałują?

Anka (Magdalena Stużyńska)będzie miała problem, że waga stanęła jej w miejscu, chociaż wszyscy dobrze wiedzą, że to nie jedyne jej zmartwienie. Córka nie odpuszcza, a teściowa jest z piekła rodem. Dodatkowo Paweł za jej plecami umówi się z wychowawczynią z przedszkola Ingi (w tej roli Gariela Oberbek). Czy dojdzie do czegoś między nimi?

Inga (Małgorzata Socha)na siłowni przedyskutuje z dziewczynami kwestie, który lepszy: tajemniczy Piotr (Mariusz Zaniewski) czy sympatyczny Rafał (Michał Rolnicki). Przyjaciółki będą optować za dobrze znanym weterynarzem, ale Indze bardziej przypadł do gustu Piotr. Pewne zdarzenie na placu zabaw sprawi, że między nimi jeszcze bardziej zaiskrzy… Czy będą razem?

8. odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *