Polsat zapowiada kolejny odcinek „Hotelu 52” oraz „Przyjaciółek”

Jutro w „Hotelu 52” Maciej Musiał awansuje ze zmywaka na asystenta kucharza, Andrzej zatopi smutki w alkoholu, Natalia będzie frontmenką w zespole „Funky Trip Foundation”, Sara będzie unikała konsjerża jak ognia, a w restauracji hotelowej odbędzie się nagranie do programu „Gotowanie jest jak seks”.

Maciej Musiał awansuje ze zmywaka na asystenta

Za wstawiennictwem Beaty (Ada Fijał) Łukasz (Maciej Musiał) awansuje ze zmywaka na stanowisko pomocnika kucharza. Teraz ma szansę podszkolić się i rozwijać talent kulinarny. Zanim jednak to nastąpi, musi znosić ciągłe reprymendy szefa kuchni.

Gotowanie na ekranie

W Hotelu 52 zjawia się Vicent Kozłowski (Marcin Przybylski). W restauracji hotelowej ma być realizowany jego program kulinarny „Gotowanie jest jak seks”. Okazuje się, że jest to stary znajomy szefa kuchni, Leszka (Jakub Wieczorek). Od dawna nie mieli ze sobą kontaktu. Mimo upływu lat Leszek chowa urazę do Vincenta i ani myśli wyciągać ręki na zgodę. Chęć odwetu spowoduje, że zrobi wszystko, aby przeszkodzić w nagraniu programu. Tym samym ściągnie na Hotel 52 masę kłopotów, którym postara się zaradzić Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Podczas przerwy w nagraniach Łukasz staje przed kamerą i zaczyna się wygłupiać. Nie wie, że kamera rejestruje jego popisy. Okazuje się, że ma niesamowity dar – obiektyw go lubi. Czyżby odkrył w sobie nowy talent? Być może czeka go kariera showmena?

Andrzej topi smutki w alkoholu

Andrzej (Marek Bukowski) pojawia się w Hotelu 52 kompletnie pijany. W imieniu Natalii (Laura Samojłowicz), zgodnie z daną obietnicą, chce przywitać ekipę telewizyjną. Jego stan pozostawia jednak wiele do życzenia. Beata (Ada Fijał) odwozi Wysockiego do domu. Lucy (Lucyna Malec) dorabia historię – jest przekonana, że Andrzej ma romans z byłą żoną. Tym razem w plotce będzie nieco prawdy… Beata i Andrzej kolejny raz postanowią zmierzyć się z przeszłością… Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Andrzej zjawia się w Hotelu 52 pod wpływem alkoholu. W ten sposób stara się poradzić sobie z problemami. Źle znosi rozłąkę z Iwoną (Magda Cielecka). Czy spróbuje zagłuszyć tęsknotę romansem? Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer) komentuje zachowanie Andrzeja. Uważa, że po ślubie większość mężczyzn zmienia się nie do poznania. Przysłuchuje się temu zmartwiona Marta (Magdalena Lamparska). Boi się, że także jej Kuba (Paweł Tomaszewski) przejdzie metamorfozę. Zaczyna zastanawiać się nad słusznością zawarcia małżeństwa.

Laura Samojłowicz frontmenką w zespole „Funky Trip Foundation”

Natalia (Laura Samojłowicz) wraz z zespołem jest w trasie koncertowej. Publiczność klubu, w którym grają, jest nimi zachwycona. Tylko właściciel ma pretensje. Oczekuje, że zespół będzie przygrywał do tańca utwory typu disco polo. Wiadomo – im więcej ruchu, tym większe spożycie napojów i większy utarg. Wśród muzyków panuje konsternacja. Jeżeli nie dopasują się do wymogów właściciela, nie dostaną wynagrodzenia, ponadto będzie się na nimi ciągnęła zła fama. Czy mimo wszystko zespół zdecyduje się pójść na kompromis i schowa dumę do kieszeni?

Klaudia Halejcio unika kolegi z planu

Sara (Klaudia Halejcio), po tym jak pocałowała się z Tomaszem (Filip Bobek) w szatni, unika konsjerża jak ognia. Wykorzystuje każdy powód, aby nie musieć stawać z nim twarzą w twarz. Zauważa to Marta (Magdalena Lamparska). Zaczyna podejrzewać, że między recepcjonistką a konsjerżem „coś” się dzieje. Zdradza Tomaszowi, że Sara musi mieć za sobą niewesołe doświadczenia z mężczyznami.

Emisja 10. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 8 listopada o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Awantura w „Przyjaciółkach” – Zuza (Anita Sokołowska) rozprawi się z plotkami w firmie

W najbliższym 10 odcinku „Przyjaciółek” sytuacja w banku będzie coraz bardziej napięta. Odkąd po korytarzach krążą plotki jakoby Zuza (Anita Sokołowska) planowała ciążę jej pozycja w firmie pogorszyła się znacząco. Rywale szybko postanowili wykorzystać nowinę i pokrzyżować jej plany awansu. W końcu po co awansować kobietę planującą ciążę? Zuza odkryje wreszcie co dzieje się za jej plecami. Będzie mogła zrobić tylko jedną rzecz: w bojowym nastroju wkroczy do gabinetu Prezesa (w tej roli Jan Monczka) i wyjaśni to całe nieporozumienie związane z plotkami o jej ciąży. Nie będzie przebierała w słowach – oto próbka: „Chce pan wybrać Kamińskiego, bo Kamiński nosi spodnie! Choć dobrze pan wie, że jestem od niego lepsza! Ale boi się pan, że zajdę w ciążę, urodzę rozpuszczonego bachora i z mózgu zrobi mi się kaszka manna!”. Jak na takie oskarżenia zareaguje Prezes? Czy awantura zapewni Zuzie upragniony awans? 10 odcinek „Przyjaciółek” już w czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *