Polsat zapowiada kolejny odcinek „Hotelu 52” oraz „Przyjaciółek”

W Hotelu 52 po odejściu Marcina (Antoni Paradowski) brakuje konsjerża. Iwona (Magda Cielecka) umawia się na rozmowę z potencjalnym kandydatem (Filip Bobek). Niewyparzony język Tomasza nie przypadnie do gustu menedżerce hotelu.

W Hotelu 52 zjawia się Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Jest zainteresowany pracą na stanowisku konsjerża. Ma na swoim koncie bogate doświadczenie – wiele lat pracował jako konsjerż w hotelu w Paryżu. Także predyspozycje charakterologiczne przemawiają za jego kandydaturą.

Niewyparzony język spowoduje, że Tomasz zostanie odesłany z kwitkiem jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. Z pozoru niewinna uwaga rzucona przez Rusieckiego w kierunku Iwony (Magda Cielecka) nie spodoba jej się na tyle, że nawet nie będzie chciała poświęcić mu chwili. Niezrażony Tomasz postanowi jeszcze raz odwiedzić Hotel 52. Bardzo zależy mu na nowej pracy. Znajduje się w dosyć opłakanej sytuacji życiowej, co stara się skrzętnie ukrywać. Co takie stało się w przeszłości, że chce o niej jak najszybciej zapomnieć?

Filip Bobek pojawi się w 3. odcinku 6. serii „Hotelu 52”, który zostanie wyemitowany 20 września o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

„Przyjaciółki”: Socha, Stużyńska, Sokołowska i Liszowska razem na joggingu

Dbanie o formę, wieczna dieta i świat pełen pokus – któż z nas tego nie zna? Z pewnością znają to świetnie nasze serialowe przyjaciółki. Dlatego już w najbliższym odcinku Inga (Małgorzata Socha) zainspiruje dziewczyny do wspólnego joggingu w parku… Patrycja (Joanna Liszowska) będzie zachwycona, Anka (Magdalena Stużyńska) trochę mniej, a Zuza (Anita Sokołowska) da z siebie wszystko… Zobaczcie sami!

W 3. odcinku „Przyjaciółek” Inga powoli zacznie się otrząsać po tym jak mąż ją porzucił dla młodszej. Nowe życie zacznie od wygrzebania z szafy swoich starych butów do biegania. Przyjaciółki stwierdzą, że od dzisiaj razem będą biegać, aby zadbać o swoją kondycję. Dziewczyny bardzo ambitnie podejdą do nowego postanowienia, no może za wyjątkiem Anki (Magdalena Stużyńska), której bieganie najwyraźniej nie sprawia tyle przyjemności co pozostałym przyjaciółkom. Po wspólnym bieganiu znajdą czas na chwilę relaksu i rozmowy w kawiarni. Anka jednak przyzna się, że postanowiła przejść na dietę i nie da się skusić na poranny deser. Nie to co pozostałe dziewczyny… Podczas wspólnej kawy Patrycja przyzna się dziewczynom, że znalazla wreszcie sposób jak Michała (Marcin Rogacewicz) skłonić do powiększenia rodziny… Czy Michał połknie haczyk?

Kolejny odcinek „Przyjaciółek” już w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *