Stacja TTV z miesiąca na miesiąc powiększa grono swych wiernych widzów. Wśród odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej kanał zanotował wzrost udziałów o prawie 30% porównując sierpień do lipca, a udziały w grupie komercyjnej wyniosły 1,4%. “Twoja Telewizja” nie poprzestaje na tym i chcąc zdobywać coraz to nowych fanów przygotowała na nadchodzącą jesień mocne pozycje ramówkowe.

Już od końca sierpnia na antenie TTV pierwsza propozycja z nowej, jesiennej ramówki kanału. “W trasie. Ola na wakacjach” to relacja Aleksandry Kutz z jej wakacyjnych wojaży. Jest to pozycja nie tylko atrakcyjna dla widzów, ale również sponsorów. Ola postanowiła odpocząć od kierownicy i podczas podróży więcej czasu poświęciła zabawie na wakacyjnych imprezach, żeglowaniu i poznawaniu ciekawych ludzi. W podróży towarzyszył jej początkujący dziennikarz Janek Pirowski. Razem przemierzyli Polskę, sprawdzili gdzie warto się zatrzymać, spędzić wolny czas i dla których regionalnych potraw warto zapomnieć o diecie. Na mapie ich podróży znalazły się miejsca leżące na Mazurach, w Małopolsce i województwie świętokrzyskim. Jeśli jesteście ciekawi ich przygód to oglądajcie program “W trasie. Ola na wakacjach” w TTV o godzinie 22:10.

Od września będziemy mogli oglądać te już znane i sprawdzone pozycje oraz zupełnie premierowe, nowe formaty. Dla wszystkich, zainteresowanych polityką, ale podaną w przystępny i zrozumiały sposób TTV przygotowała “Express popołudniowy” o godzinie 17:45 i “Express wieczorny” o 21:45. Prowadzącymi ten magazyn informacyjny są Jakub Porada i Małgorzata Prokopiuk. Na antenie będziemy również mogli dalej śledzić zapierające dech w piersiach ludzkie historie. Reporterzy “Blisko ludzi”, wraz z prowadzącym Ryszardem Cebulą zapraszają na program codziennie o godzinie 18:05.

Nie zabraknie również nowej pozycji, dzięki której widzowie stacji będą mogli śledzić wydarzenia nie tylko z kraju, ale i całego świata. Jesienią na antenie TTV zadebiutuje polskie wydanie programu “Euronews” – codziennie od poniedziałku do piątku o 18:55.

W codziennej ramówce nie zabraknie także “Uwagi! po Uwadze” – formatu stanowiącego rozwinięcie tematów poruszanych w programie “Uwaga!” emitowanym w TVN. Widzowie mają okazję poznać dokładnie wszelkie wątki związane z omawianymi w programie sprawami – często te najbardziej interesujące, na których zgłębienie nie zawsze starcza czasu w pierwszej części programu emitowanej na TVN. Często występują też eksperci, którzy dzielą się profesjonalną opinią w danej sprawie. “Uwaga! po Uwadze” od poniedziałku do piątku o 20:05.

Prawdziwym hitem jesiennej ramówki będzie “Nie do wiary”. Znany i kochany przez widzów format powraca na antenę. Dzięki niezastąpionemu w swej roli prowadzącego Maciejowi Trojanowskiemu widzowie mogą śledzić nieprawdopodobne zjawiska i zdarzenia. “Nie do wiary” w każdą niedzielę o godzinie 22:15 w TTV.

Dane: NAM, VIII 2012, SHR% A 16-49 DTT

Źródło: TVN