Polska animacja „Przytul mnie” w PULS 2

Kanał PULS 2, jako jedyna telewizja w Polsce, zaprasza na nową animację dla dzieci „Przytul mnie”. Emisje 13 odcinków w soboty o godzinie 8:30, począwszy od 15 kwietnia.

Sprawdź godziny emisji animacji „Przytul mnie” w PROGRAMIE TV

Scenariusz na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” (wyd. Ezop) Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak, napisał Bartosz Wierzbięta – najpopularniejszy polski reżyser dubbingu, scenarzysta i autor znakomitych dialogów. Za produkcję odpowiedzialne jest polskie studio Animoon. Serial docenili organizatorzy najstarszego i najważniejszego festiwalu animacji w Annecy, gdzie w czerwcu br. powalczy o nagrodę w kategorii „Film telewizyjny”.

Bohaterami są Tata Miś i Mały Miś, którzy przeżywają wiele zabawnych przygód. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkryją, czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak nauczą się, że dzieląc się z innymi sami stajemy się bogatsi.

„Przytul mnie” to polska animacja dla dzieci, która w zabawny sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą i Małym Misiem. Serial uczy dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje. Każdy odcinek niesie ze sobą pozytywny przekaz, a dzieci docenią ładną animację oraz wpadająca w ucho tytułową piosenkę.

Serial powstał na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Za scenariusz odpowiada Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak „Shrek”, „Madagaskar”, czy ostatnio pokazywany w kinach „Sing”.

„Przytul mnie” zakwalifikował się na najstarszy i najważniejszy festiwal animacji w Annecy. Jako jedyna animacja z Polski powalczy o prestiżową nagrodę w kategorii „Film telewizyjny”.

„Przytul mnie”

Emisja: sobota, od 15 kwietnia, godzina 8:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *