Kwiecień 2017 na Crime+Investigation i Lifetime

Na kwiecień kanały dokumentalno-rozrywkowe Crime+Investigation (CI Polsat) oraz Lifetime przygotowały szereg nowości – w tym nową serię polskiego programu „Cała prawda o zbrodni” z Michałem Fajbusiewiczem i Justyną Poznańską, serial dokumentalny o scjentologach prowadzony przez byłą członkinie tego kościoła aktorkę Leah Remini, jak również kilka premier filmowych w ramach cyklu „Kino Lifetime”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Lifetime

„Nastoletni małżonkowie”
Cykl opowiadający o czterech parach nastolatków, które rozpoczynają wspólne życie, dokumentowane własnymi nagraniami i dziennikami. Każdy odcinek obejmuje nowy etap, taki jak przeprowadzka do pierwszego domu, miesiąc miodowy, praca zawodowa i edukacja, rodzina i jej planowanie, płacenie rachunków i finanse czy komunikacja. Wydarzenia są opowiadane z perspektywy samych bohaterów, jak i osób, które się z nimi na co dzień spotykają i pomagają im przezwyciężać najróżniejsze przeciwności losu.
Emisja: poniedziałek, od 10 kwietnia, godzina 21:00, Lifetime

„Szkoła na wichrowych wzgórzach”
W tej uwspółcześnionej wersji klasycznej powieści Emily Brontë oglądamy Cathy Earnshaw jako uczennicę ekskluzywnego liceum w Malibu, która próbuje się uporać z tragiczną śmiercią matki. Smutek ustępuje miejsca radości, gdy ojciec nastolatki przygarnia Heatha, którego matka, wieloletnia pracownica pana Earnshawa, nagle została deportowana. Cathy i Heath czują do siebie nieodparty pociąg, rozpaczliwie wypełniając sobie nawzajem pustkę w życiu. Kiedy znajomi dziewczyny drwią z niekonwencjonalnego i aroganckiego Heatha, pogłębia to tylko jej wyobcowanie. W końcu Cathy ulega presji otoczenia i zrywa z Heathem dla bardziej popularnego chłopca. Heath nie może jej wybaczyć zdrady, w rezultacie czego oboje wkraczają na tragiczną ścieżkę zazdrości, dumy i wyniszczającej namiętności.
Emisja: czwartek, 13 kwietnia, godzina 21:00, Lifetime

„Śmierć na receptę”
Film zainspirowany prawdziwą historią. Po dotkliwej kontuzji kolana licealna gwiazda tańca zaczyna zażywać środki przeciwbólowe. Czuje się samotna, ale trafia do grupy popularnych rówieśników, z którymi odtąd dzieli się specyfikami przepisywanymi jej przez lekarza, uczestniczy też w „aptekarskich imprezach” i po raz pierwszy się zakochuje. Kiedy recepty się kończą, nastolatki sięgają po tabletki kupione u szkolnego dilera i ich życie zmienia się na zawsze, gdy odkrywają, że rzekome tanie meksykańskie środki przeciwbólowe to w rzeczywistości heroina.
Emisja: czwartek, 27 kwietnia, godzina 21:00, Lifetime

„Dance Moms”
Program opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. „Dance Moms” to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Siódmy sezon pokazuje dalszy rozwój dziewczynek w tańcu i show biznesie. Widzów czeka dużo tańca i afer.
Emisja: sobota i niedziela, od 8 kwietnia, godzina 10:00, Lifetime

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Crime+Investigation (CI Polsat)

„Cała prawda o zbrodni”
„Cała prawda o zbrodni” to program kryminalny, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Łączy elementy serii dokumentalnej, rekonstrukcji i publicystyki, analizując najbardziej tajemnicze zbrodnie, które wstrząsnęły Polską w ostatnich latach. Prowadzącymi nowej serii są dziennikarz Michał Fajbusiewicz i psycholog śledczy Justyna Poznańska.
W każdym odcinku widzowie mają szansę poznać całą prawdę o zbrodni dzięki wnikliwym rozmowom prowadzących z dziennikarzami i ekspertami np. psychologami, policjantami, kryminologami, patomorfologami, którzy zajmowali się daną sprawą. Prowadzący szukają odpowiedzi na pytania o motywy zbrodni, okoliczności ujawnienia morderstwa, a także przebiegu procesu. W tej serii zajmiemy się m.in. głośną sprawą Wampira ze Świnoujścia, który pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku dopuścił się wielu gwałtów i morderstw. Poznamy również wstrząsającą historię kobiety – morderczyni z Wrocławia, której dwaj kolejni mężowie ginęli w tajemniczych okolicznościach, a także tragiczne losy łódzkiej rodziny zaatakowanej przez gang złodziei.
Emisja: poniedziałek, od 17 kwietnia, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Scjentologia i jej skutki”
„Scjentologia i jej skutki” to ośmioodcinkowy cykl dokumentalny, który przybliża widzom amerykańska aktorka, artystka estradowa, producentka i autorka Leah Remini. Sama przystąpiła do scjentologów wraz z rodzicami w roku 1979, jako dziewięciolatka, a opuściła sektę w roku 2013. Stała się krytykiem Kościoła Scjentologii, którego sekrety opisała w wydanym w 2015 roku bestsellerowym pamiętniku. W kolejnych odcinkach poznajemy doświadczenia Remini i innych byłych scjentologów.
Emisja: sobota, od 1 kwietnia, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

„Dowody zbrodni”
„Dowody zbrodni” to cykl nominowany do nagrody Emmy, poświęcony zagadkom kryminalnym, które przez długie lata pozostawały nierozwiązane. W każdym z odcinków towarzyszymy detektywom i rodzinom ofiar. Ich wytrwałość i pamięć pozwalają zaprowadzić przed oblicze sprawiedliwości sprawców zbrodni, których akta wiele lat przeleżały w policyjnych archiwach. Detektywi sięgają po najróżniejsze środki, od wspomnień z dzieciństwa na temat śmierci siostry, po masowe testy DNA, by odnaleźć morderców nawet sprzed 30 lat i w końcu postawić ich przed sądem.
Emisja: czwartek, od 20 kwietnia, godzina 22:00, Crime+Investigation (CI Polsat)

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *