Polska premiera „Morderstwo w…” na kanale 13 Ulica

Piękne widoki, pyszne jedzenie, przystojni amanci i … nowe Morderstwo w…?! Tak, w każdą marcową niedzielę o 22:00 na kanale 13 Ulica! Za każdym razem inne, zatopione we mgle zagadki przykują do fotela na długi czas każdego miłośnika kryminałów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału 13 Ulica

Przez cały miesiąc czeka na Was jeszcze więcej tajemniczych morderstw, z których każde osadzone jest w nowym, malowniczym miejscu na wiejskich terenach Francji i zawsze z inną obsadą. Najpierw wybieramy się do krainy wygasłych wulkanów w Owernii w filmie Zabójcze źródła (Morderstwow Górach Auvergne) (5 marca), gdzie zostaje aresztowana była dziewczyna ofiary morderstwa. Jej córka, która jest policjantką, stara się oczyścić imię swojej matki, pomimo tego, że nie utrzymywała z nią kontaktu. W filmie Czarne Skały (Morderstwo w Dolinie Tarentaise) (12 marca) owiane mgłą tajemniczości wydarzenia na terenach historycznej Galii będą związane ze znalezieniem zamarzniętego dziecka w pobliżu alpejskiej wioski. Odkryjemy też zwłoki wiszące w opuszczonym szybie kopalnianym w Morderstwa w Lille (Ciche zbrodnie) (19 marca) oraz bezgłowe ciało napotkane przez żeglarzy na morzu w Morderstwo na Wyspie Yeu (26 marca).

Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z przewodnika po najnowszych i najlepszych Morderstwach w…, który specjalnie dla Was przygotowała 13 Ulica, na wszystkie niedziele marca!

Polska Premiera Morderstwo w… w niedziele od 5 marca o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *