„Polska Wybiera – Eurowybory 2019” w Polsat News

W sobotę, 6 kwietnia, Polsat News jako pierwsza stacja informacyjna w Polsce wprowadza na antenę przedwyborcze debaty przedstawicieli największych komitetów wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Autorski program ze studia Polsat News, w każdą sobotę od godziny 10:00. Program prowadzi Bogdan Rymanowski.

Na 7 tygodni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, Polsat News wprowadza na swoją antenę nowy program publicystyczny o tematyce wyborczej. W każdym odcinku do debaty na kluczowe tematy będą zapraszani przedstawiciele czterech największych komitetów wyborczych, które wystawiły swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego, a te odbędą się już w niedzielę 26 maja. Program poprowadzi Bogdan Rymanowski, gospodarz głównego wydania „Wydarzeń” i „Wydarzeń i Opinii”.

Ten rok, ale również następny są niezwykle ważne w polskiej polityce. Na przestrzeni  niewiele ponad roku Polacy aż 3 razy pójdą do urn by wybrać swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim, w polskim Sejmie i Senacie, a także Głowę Państwa. Ale to ostatnie dopiero w 2020 roku. Pierwsze będą „eurowybory”. Jakie propozycje mają komitety wyborcze, co z  Unią Europejską po prawdopodobnym Brexicie? „Polska Wybiera – Eurowybory 2019″ to miejsce w którym nie zabraknie gorących debat, dzięki którym widzowie dowiedzą się więcej o programach wyborczych największych komitetów, a to może być pomocne w podjęciu decyzji 26 maja. Pierwsze spotkanie z gośćmi w studiu Polsat News już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia. Zapraszam o godzinie 10:00 – mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program „Polska Wybiera – Eurowybory 2019”.

„Polska Wybiera – Eurowybory 2019″ od 6 kwietnia w każdą sobotę, o godzinie 10:00 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *