„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” po 2. turze w Polsacie i Polsacie News

Polsat News, najbardziej rzetelna stacja informacyjna w Polsce, zaprasza widzów w niedzielę, 12 lipca, na wieczór wyborczy „Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020”. W programie gorące komentarze gości, reakcje kandydatów, opinie internautów, dane statystyczne, wirtualny Pałac Prezydencki, a to wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii telewizyjnych. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a towarzyszyć im będą Piotr Witwicki, Michał Stela i Artur Molęda. „Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” w niedzielę, 12 lipca, od 19:50 w Polsat News, a od 20:50 również w Polsacie.

Sprawdź godziny emisji „Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie” w PROGRAMIE TV

Zbliża się decydujące starcie w walce o fotel Prezydenta. Kogo wybiorą Polacy? Jaka będzie Polska przez kolejne 5 lat? O tym przekonamy się już w niedzielę, 12 lipca. Pierwsze sondażowe wyniki widzowie będą mogli poznać oglądając wieczór wyborczy „Polska Wybiera”. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Oni również będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi: politykami, ekspertami i publicystami.

Relacje ze sztabu ubiegającego się o reelekcję Prezydenta RP Andrzeja Dudy będą przeprowadzać Mira Skórka i Marcin Fijołek. W sztabie Rafała Trzaskowskiego będą obecni Dariusz Ociepa i Grzegorz Kępka. To jednak nie wszystko co redakcja stacji przygotowała na ten wieczór. Tym razem ponownie w powietrze wzbije się Newscopter Polsat News z Bartoszem Kwiatkiem na pokładzie by pokazać widzom z lotu ptaka m.in. bieżącą sytuację przed lokalami wyborczymi.

W studio Polsat News, Michał Stela zaprezentuje szereg interesujących danych związanych z wynikami wyborów prezydenckich m.in. jakiego wyboru dokonali głosujący w poprzedniej turze na pozostałych kandydatów? Czy po kolejnych dwóch tygodniach kampanii do urn poszło więcej osób? Z wirtualnego Pałacu Prezydenckiego Piotr Witwicki, koordynator Polsatnews.pl, będzie na bieżąco prezentował najciekawsze opinie internautów, których na pewno nie zabraknie tego wieczoru. To wszystko będzie możliwe dzięki zastosowaniu technologii Augemented Reality (rzeczywistość rozszerzona).

W trakcie wieczoru wyborczego widzowie dowiedzą się więcej o tym jak powstają wyniki sondażowe o czym z przedstawicielem firmy IPSOS porozmawia Artur Molęda.

„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” będzie realizowany z trzech studiów Telewizji Polsat: studia głównego „Wydarzeń” i Polsat News, publicystycznego oraz wirtualnego. Program potrwa do godziny 2:00.
„Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020” emitowany w niedzielę, 28 czerwca był najchętniej oglądanym wieczorem wyborczym w historii Polsat News. Ogłoszenie pierwszych sondażowych wyników I tury zobaczyło łącznie w Polsacie i Polsat News ponad 1,7 mln widzów. Wieczór wyborczy w Polsat News uzyskał największą widownię od początku istnienia stacji. Tylko w Polsacie i Polsacie News widzowie mogli zobaczyć pełne przemówienia Prezydenta Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego, czyli kandydatów, którzy zmierzą się w II turze wyborów 12 lipca. Program uzyskał również wiele pozytywnych opinii wśród internautów za bezstronność i rzetelność.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Polsat News według ostatnich badań przeprowadzonych przez firmę IBRiS na zlecenie Onetu najbardziej rzetelnie relacjonował kampanię wyborczą przed I turą wyborów prezydenckich.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *